Aktualności

14-08-2020-08:59:39

Synthpopowy singiel Miley Cyrus

Udostępnij! Tweetnij!

Miley Cyrus zaprezentowała nową piosenkę, wraz z wyreżyserowanym przez siebie klipem.

Miley Cyrus fot. Sony Music

Utwór nosi tytuł "Midnight Sky" i utrzymana jest w synthpopowym klimacie. Błyszczący numer uzupełniony został równie błyszczącym, kolorowym teledyskiem. Z mocno taneczną propozycją Cyrus można zapoznać się poniżej.

Na razie nie wiadomo, czy singiel zapowiada większe wydawnictwo, acz fani liczą, że to przedsmak ogłaszanego od dawna albumu "She Is Miley Cyrus".

Miley Cyrus zdobyła sławę, występując w młodzieżowym serialu "Hannah Montana". Jej pierwszy album, "Meet Miley Cyrus" (2007), trzykrotnie pokrył się platyną w USA. Największym przebojem Cyrus jest "Wrecking Ball" z krążka "Bangerz" z 2013 roku. W 2015 roku zrealizowała z The Flaming Lips wydawnictwo "Miley Cyrus and Her Dead Petz". Jej najnowszy album to "Younger Now" z 2017 roku. W 2019 roku wydała EP-kę "She Is Coming". Nagrała też z Laną Del Rey i Arianą Grande piosenkę "Don't Call Me Angel" do filmu "Aniołki Charliego". Gwiazda, która jest także aktorką, zagrała m.in. w serialu Woody'ego Allena, "Crisis in Six Scenes". Ostatnio wystąpiła w antologicznej produkcji Netfliksa, "Black Mirror", do której przygotowała swoją wersję "Head Like a Hole" Nine Inch Nails.Sprawdź i kup bilet:Udostępnij! Tweetnij!