Aktualności

20-08-2020-22:26:30

Miley Cyrus na haju z Markiem Ronsonem

Udostępnij! Tweetnij!

Miley Cyrus wyjawiła, że na jej nowej płycie znajdzie się piosenka z Markiem Ronsonem.

Miley Cyrus fot. Universal Music Polska

Gwiazda podzieliła się informacją podczas rozmowy z Zane'em Lowe'em. - Mam utwór nagrany z Markiem Ronsonem - powiedziała Cyrus. - Nosi tytuł "High". Wciąż jestem na haju, choć niczego nie zażywam. To co robię, zapewnia mi nieustanny odlot.

Mark Ronson i Miley Cyrus nagrali wcześniej wspólnie przebój "Nothing Breaks Like a Heart".

Miley niedawno opublikowała, nowy taneczno-synthpopowy singiel "Midnight Sky". Na razie nie wiadomo, czy singiel zapowiada większe wydawnictwo, acz fani liczą, że to przedsmak ogłaszanego od dawna albumu "She Is Miley Cyrus".

Miley Cyrus zdobyła sławę, występując w młodzieżowym serialu "Hannah Montana". Jej pierwszy album, "Meet Miley Cyrus" (2007), trzykrotnie pokrył się platyną w USA. Największym przebojem Cyrus jest "Wrecking Ball" z krążka "Bangerz" z 2013 roku. W 2015 roku zrealizowała z The Flaming Lips wydawnictwo "Miley Cyrus and Her Dead Petz". Jej najnowszy album to "Younger Now" z 2017 roku. W 2019 roku wydała EP-kę "She Is Coming". Nagrała też z Laną Del Rey i Arianą Grande piosenkę "Don't Call Me Angel" do filmu "Aniołki Charliego". Gwiazda, która jest także aktorką, zagrała m.in. w serialu Woody'ego Allena, "Crisis in Six Scenes". Ostatnio wystąpiła w antologicznej produkcji Netfliksa, "Black Mirror", do której przygotowała swoją wersję "Head Like a Hole" Nine Inch Nails.
Udostępnij! Tweetnij!