Aktualności

27-08-2020-08:17:55

Kwiat Jabłoni poleca nową piosenkę Rozen

Udostępnij! Tweetnij!

Rozen nagrał idealny utwór na zakończenie wakacji. Piosenka, której fanami z miejsca został duet Kwiat Jabłoni, nosi tytuł "Lepszy ląd".

Rozen fot. Fonobo Label

Rozen to czwórka przyjaciół grających muzykę z pogranicza indie folku i popu. Ich twórczość to wyraziste połączenie ciepłego wokalu, gitary elektrycznej, skrzypiec, wiolonczeli i perkusji. Często porównywani do takich grup jak Mumford & Sons, The Lumineers oraz Of Monsters & Men.

Utwór "Lepszy ląd" spotkał się z entuzjastyczną reakcją innej polskiej indiefolkowej grupy - Kwiatu Jabłoni. - Kochamy! Nie mogliśmy się od dawna doczekać tej premiery. Jesteśmy fanami. Kasia i Jacek - czytamy w komentarzu pod klipem.

Zespół Rozen powstał z inicjatywy wokalisty, gitarzysty i autora tekstów Andrzeja Rozena. Choć nie może żyć bez grania, muzyczną pasję odkrył przez przypadek. Lider zespołu na co dzień jest strategiem w agencji brandingowej, a grę na gitarze zaczynał ćwicząc wraz z tutorialami na YouTubie - jest samoukiem.

Oprócz Andrzeja Rozena w skład zespołu wchodzą skrzypaczka Karolina Matuszkiewicz, wiolonczelista Dominik Frankiewicz oraz perkusista Kacper Majewski.

W swoich utworach Rozen dotykają uniwersalnych doświadczeń - miłości, tęsknoty, nadziei czy straty. Dzięki łączącej ich muzycznej wrażliwości przekładają je na wpadające w ucho melodie i pełne emocji, poetyckie teksty.


Sprawdź i kup bilet:Udostępnij! Tweetnij!