Aktualności

31-08-2020-10:12:59

Arkadiusz Jakubik niczym Angus Young z AC/DC. Nowy klip Dr Misio

Udostępnij! Tweetnij!

Zespół Dr Misio opublikował teledysk do piosenki "Siedemnastolatki".

Dr Misio fot. Universal Music Polska

W wieku 17 lat wielu chłopaków ma już na koncie pierwsze wypalone papierosy, wypity z kumplami alkohol, a także zadurzenie się w atrakcyjnej nauczycielce. Do tego dochodzi także paczka kolegów, z którymi zakłada się zespół rockowy oraz popełnia rozmaite wariactwa.

Takim właśnie nastolatkiem jest bohater teledysku do piosenki "Siedemnastolatki" grupy Dr Misio, w którego wciela się Arkadiusz Jakubik. Niczym Angus Young z AC/DC, ubrany w szkolny mundurek i z tornistrem na plecach, jara szlugi, pije browary, imprezuje, gra z zespołem oraz jest mocno nakręcony na swoją nauczycielkę (choć w refrenie śpiewa: "Ja deprawować chcę tylko siedemnastolatki") .

Piosenka "Siedemnastolatki" promuje czwarty albumu grupy Dr Misio, zatytułowany "Strach XXI wieku".

Przypomnijmy, że trzeci album Dr Misio - "Zmartwychwstaniemy" z 2017 roku - był nominowany do Fryderyków za najlepszy album rockowy roku. W skład zespołu, poza Arkiem Jakubikiem, wchodzą Paweł Derentowicz, Mario Matysek, Radek Kupis, Jan Prościński oraz Max Kucharski.

Arek Jakubik ostatnio zagrał w filmie "Psy 3. W imię zasad" Władysława Pasikowskiego oraz w serialu "W głębi lasu" na Netfliksie.
Udostępnij! Tweetnij!