Aktualności

14-09-2020-10:59:31

Miley Cyrus z Duą Lipą i Billym Idolem

Udostępnij! Tweetnij!

Miley Cyrus sukcesywnie ujawnia kolejne informacje na temat nowego albumu.

Miley Cyrus fot. Sony Music

Gwiazda popu przyznała, że w ostatnim czasie współpracowała z Duą Lipą oraz Billym Idolem. - Myślicie, że żartuję, ale naprawdę mam Billy'ego Idola i Duę Lipę na tej samej płycie - powiedziała Cyrus.

Wokalistka przyznała również, że jej nadchodzące wydawnictwo zainspirowane będzie twórczością Britney Spears i Metalliki. - Ten album będzie odzwierciedlał, kim jestem - różne inspiracje, różne wpływy - wyjaśnia Miley.

W sierpniu Cyrus zaprezentowała "Midnight Sky", pierwszy singiel nowego longplaya. Od tego czasu ujawnia kolejne skrawki informacji na temat dzieła. Tytuł ani data premiery nie są jednak jeszcze znane.

Miley Cyrus zdobyła sławę, występując w młodzieżowym serialu "Hannah Montana". Jej pierwszy album, "Meet Miley Cyrus" (2007), trzykrotnie pokrył się platyną w USA. Największym przebojem Cyrus jest "Wrecking Ball" z krążka "Bangerz" z 2013 roku. W 2015 roku zrealizowała z The Flaming Lips wydawnictwo "Miley Cyrus and Her Dead Petz". Jej najnowszy album to "Younger Now" z 2017 roku. W 2019 roku wydała EP-kę "She Is Coming". Nagrała też z Laną Del Rey i Arianą Grande piosenkę "Don't Call Me Angel" do filmu "Aniołki Charliego". Gwiazda, która jest także aktorką, zagrała m.in. w serialu Woody'ego Allena, "Crisis in Six Scenes". Ostatnio wystąpiła w antologicznej produkcji Netfliksa, "Black Mirror", do której przygotowała swoją wersję "Head Like a Hole" Nine Inch Nails.

Udostępnij! Tweetnij!