Aktualności

01-10-2020-12:05:56

Melanie C ostrzega nerwowych ludzi i przedstawia "Overload"

Udostępnij! Tweetnij!

Na kilka dni przed premierą nowej solowej płyty, Melanie C zaprezentowała singiel "Overload".

'Melanie "Melanie C " fot. Sonic Records

Utrzymane w spokojnym tempie nagranie z tropikalnymi elementami można sprawdzić poniżej. "Overload", będący ostrzeżeniem dla nerwowych ludzi, jest następcą "Fearless", "In And Out Of Love", "Blame It On Me" i "Who I Am". Wszystkie piosenki zapowiadają nowy album gwiazdy Spice Girls. Longplay, zatytułowany po prostu "'Melanie C", ukaże się w najbliższy piątek, 2 października.

Wśród utworów, którymi wokalistka dzieli się na tej płycie, znajduje się zabarwiony
napędzany nieoczywistymi beatami "Escape" o ucieczce od codzienności. Letni "Self Love" to swoisty ukłon w stronę Donny Summer, a miłość Melanie do Billie Eilish dała o sobie znać w nastrojowym, intymnym "Nowhere to Run".

Oto tracklista:
1. Who I Am
2. Blame It On Me
3. Good Enough
4. Escape
5. Overload
6. Fearless feat. Nadia Rose
7. Here I Am
8. Nowhere To Run
9. In And Out Of Love
10. End Of Everything

Melanie C jest istotnym głosem we współczesnym dyskursie na temat depresji, pozytywnego nastawienia do ciała i społeczności LGBTQ. Jej wpływ prawdopodobnie nigdy nie był bardziej widoczny, a niektórzy z najważniejszych w tym momencie twórców połączyli siły, aby z
nią pracować. Obok Rae Morris i Fryars, którzy byli współtwórcami pierwszego singla "Who I Am", znaleźli się także Jonny Lattimer (Ellie Goulding, James Bay, Rag'n'Bone Man), Future Cut (Little Mix, Shakira, Lily Allen), Tom Neville (Dua Lipa, Kesha, Calvin Harris) i Shura.

Melanie C wydała dotąd 7 solowych płyt, z których ostatnia to "Version of Me" z 2016 roku.

Spice Girls wylansowały przeboje "Wannabe", "Say You'll Be There", "Who Do You Think You Are", "Viva Forever" czy "Spice Up Your Life". Dyskografię zespołu zamyka album "Forever" z 2000 roku.


Sprawdź i kup bilet:Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: melanie c