Aktualności

24-10-2016-09:18:02

MØ śpiewa z Mel C ze Spice Girls

Udostępnij! Tweetnij!

MØ postanowiła zmierzyć się z przebojem Spice Girls. By mieć pewność, że podoła zadaniu, poprosiła o pomoc jedną z członkiń zespołu, Mel C.

Mø fot. Archiwum artystki

Sporty Spice pojawiła się na scenie podczas koncertu Dunki w Londynie. Angielka pomogła młodszej koleżance po fachu zaśpiewać numer "Say You'll Be There" z repertuaru Spice Girls. Amatorski zapis dokumentujący ich wspólne wykonanie hitu można obejrzeć pod tym adresem.

MØ, naprawdę nazywa się Karen Marie Aagaard Orsted Andersen i w Skandynawii jest już gwiazdą od kilku lat, a pozostałe terytoria opanowuje konsekwentnie. Światową rozpoznawalność przyniósł wokalistce hit "Lean On", nagrany wspólnie z Diplo i jego projektem Major Lazer. Jedyny longplay Dunki to "No Mythologies To Follow" z marca 2014 roku. Z albumu pochodzą single "Pilgrim", "Waste of Time" czy "Walk This Way".

Mel C naprawdę nazywa się Melanie Chisholm, a w zespole była znana jako Sporty Spice. Karierę solo zaczęła w 1998, śpiewając numer "When You're Gone" z Bryanem Adamsem. Od 1999 roku Chisholm sprzedała ponad 12 milionów płyt. 21 października ukazał się nowy album Angielki "Version Of Me", promowany singlem "Anymore".


Sprawdź i kup bilet:
Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: , melanie c,