Aktualności

02-10-2020-16:31:32

Shawn Mendes przesyła mnóstwo miłości, całusy i "Wonder"

Udostępnij! Tweetnij!

Shawn Mendes udostępnił "Wonder" - pierwszy singiel z wyczekiwanego czwartego albumu artysty. Krążek "Wonder" pojawi się w sprzedaży 4 grudnia 2020 roku.

Shawn Mendes fot. Universal Music Polska

Autorami utworu są Shawn Mendes, Scott Harris, Thomas Hull i Nate Mercereau, a za produkcję odpowiadają Mendes, Kid Harpoon i Mercereau. Album został nagrany w trakcie sesji w Rhinebeck w Nowym Jorku oraz Big Sur w Kalifornii w 2019 roku. Za reżyserię klipu do "Wonder" odpowiada Matty Peackock, a scenariusz stworzyli Shawn Mendes, Peacock i Connor Brashier.

- Tęskniłem za Wami wszystkimi - mówi Mendes. - Wiem, że to był przerażający rok dla wszystkich, dlatego wysyłam Wam mnóstwo miłości i całusy. Napisałem album. Nosi tytuł "Wonder". Naprawdę czuję, jakby część mnie została spisana na papierze i nagrana w formie piosenek. Starałem się być najbardziej autentyczny i szczery w swojej dotychczasowej karierze. To świat, podróż, marzenie, album, który od dawna chciałem zrobić. Jestem nim zauroczony. Dziękuję, że jesteście u mojego boku od tylu lat. Kocham Was wszystkich.

"Wonder" to następca trzech albumów numer jeden, z których każdy ma status platyny oraz ponad 11 platynowych i multiplatynowych wyróżnień dla singli.

Na całym świecie Shawn Mendes sprzedał ponad 20 mln albumów i 175 mln singli. Jego katalog liczy niemal 50 miliardów streamów i ponad 8 miliardów wyświetleń na YouTube.


Sprawdź i kup bilet:Udostępnij! Tweetnij!