Aktualności

31-03-2022-08:30:11

Zobacz nowy teledysk Shawna Mendesa!

Udostępnij! Tweetnij!

Shawn Mendes wydał nowy singiel „When You’re Gone” wraz z nakręconym w Toronto teledyskiem.

Materiały prasowe

„When You’re Gone” to następca wydanego w grudniu singla „It’ll Be Okay”. Autorami utworu są Shawn Mendes oraz Jonah Shy i Scott Harris, odpowiadający również za produkcję. Do nowego singla powstał teledysk wyreżyserowany przez Jaya Martina, który stworzył także klipy do „It’ll Be Okay”, „Mercy” i „Stitches”. Ujęcia zostały nakręcone w Toronto oraz Austin podczas występu Shawna na festiwalu SXSW.27 czerwca Shawn Mendes rozpocznie trasę koncertową koncertem w Portland. Europejska część trasy rozpocznie się koncertem 31 maja 2023 roku w Bolonii we Włoszech. Zaplanowane są dwa koncerty w Krakowie – 19 i 20 czerwca 2023 roku. Więcej informacji na stronie organizatora.

Shawn Mendes w 2020 roku wydał swój czwarty, studyjny album „Wonder”, który spotkał się z entuzjastycznymi recenzjami. Płyta zadebiutowała na 1. miejscu w USA, czyniąc Shawna jednym z zaledwie trzech artystów na świecie, którzy umieścili aż 4 albumy na szczycie Billboard Top 200 w wieku do 22 lat.

W 2019 roku Shawn Mendes był nominowany do nagrody Grammy za utwór „Señorita”, nagrany wspólnie z Camilą Cabello. Natomiast w 2018 roku otrzymał dwie nominacje do Grammy w kategoriach Best Pop Vocal Album (za jego trzeci, imienny album) oraz Song of the Year za „In My Blood”. W tym samym roku, platynowy singiel wokalisty, „If I Can’t Have You”, znalazł się na 1. pozycji zestawienia iTunes oraz na 2. lokacie Billboard Hot 100. Za sprawą numerów „Señorita” i „If I Can’t Have You”, Shawn Mendes stał się pierwszym w historii artystą, który jednocześnie okupował 1. i 2 miejsce zestawienia Top 40 chart.

Shawn Mendes może pochwalić się ponad 62 miliardami streamów na świecie oraz 10 miliardami odtworzeń klipów na YouTube. W 2018 roku został umieszczony na liście 100 najbardziej wpływowych osób na świecie według magazynu „Time” oraz otrzymał tytuł najbardziej wpływowego artysty i nastolatka na świecie na wszystkich platformach społecznościowych (według ROI Influencer Media). Trafił również do zestawień „21 Under 21” Billboardu, „30 Under 30” Forbesa czy „25 Under 25” Spotify.

W 2019 roku Shawn Mendes powołał do życia swoją fundację, w ramach której pomaga młodzieży.


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!