Aktualności

03-12-2021-10:18:08

Shawn Mendes i ballada o rozstaniu

Udostępnij! Tweetnij!

Trzykrotnie nominowany do Grammy Shawn Mendes zaprezentował nowy singiel „It’ll Be Okay”. Ballada ukazuje się kilka tygodni po rozstaniu wokalisty z Camilą Cabello. Artyści, którzy w 2019 roku wylansowali wspólny przebój „Señorita”, spotykali się przez ponad 2 lata.

Materiały prasowe

W piosence „It’ll Be Okay” Shawn Mendes śpiewa o emocjach, które towarzyszą zakończeniu związku. To pierwszy utwór od premiery jego czwartego albumu „Wonder”, który ukazał się 4 grudnia 2020 roku i dotarł na szczyt zestawienia Billboard 200.

Shawn Mendes niedawno ogłosił trasę koncertową „Wonder: The World Tour”, w ramach której odwiedzi Polskę. 23-letni gwiazdor 24 marca 2022 roku wystąpi w Tauron Arenie Kraków. Na europejskiej części trasy Shawnowi towarzyszyć będzie King Princess.

Shawn Mendes może pochwalić się ponad 50 miliardami streamów na świecie oraz blisko 9 miliardami odtworzeń klipów na YouTube. W 2018 roku został umieszczony na liście 100 najbardziej wpływowych osób na świecie według magazynu „Time” oraz otrzymał tytuł najbardziej wpływowego artysty i nastolatka na świecie na wszystkich platformach społecznościowych (według ROI Influencer Media).

Urodzony w Toronto Shawn Mendes to jeden z najpopularniejszych wokalistów i kompozytorów na świecie. W 2020 roku wydał czwartą, wyczekiwaną płytę „Wonder”, która debiutowała na 1. miejscu w USA, czyniąc Shawna jednym z zaledwie trzech artystów na świecie, którzy umieścili aż 4 albumy na szczycie Billboard Top 200 w wieku zaledwie 22 lat. W 2019 roku Shawn Mendes był nominowany do nagrody Grammy za utwór „Señorita”, nagrany wspólnie z Camilą Cabello. Natomiast w 2018 roku otrzymał dwie nominacje do Grammy w kategoriach Best Pop Vocal Album (za jego trzeci, imienny album) oraz Song of the Year za „In My Blood”.


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!