Aktualności

20-10-2020-18:38:19

Miley Cyrus przerabia Metallikę

Udostępnij! Tweetnij!

Miley Cyrus przygotowuje album z coverami Metalliki.

Miley Cyrus fot. Sony Music

Amerykanka już wcześniej mówiła, że jest wielka fanką metalowej kapeli i że podczas tworzenia nowej płyty korzystała z tej inspiracji. Teraz w wywiadzie dla Interview Magazine przyznała, że pracuje nad albumem, na którym znajdą się przeróbki Metalliki. Podczas swojego występu na Glasttonbury w 2019 roku Miley Cyrus zaprezentowała swoją wersję ballady "Nothing Else Matters".

Niedawno artystka zaśpiewała cover kompozycji "Zombie" zespołu The Cranberries, co docenili muzycy irlandzkiej kapeli. - Dolores [O'Riordan] byłaby pod wrażeniem - napisali muzycy na Twitterze.

W sierpniu Cyrus zaprezentowała "Midnight Sky", pierwszy singel z nowego longplaya. Od tego czasu ujawnia kolejne skrawki informacji na temat dzieła. Tytuł ani data premiery nie są jednak jeszcze znane.

Miley Cyrus zdobyła sławę, występując w młodzieżowym serialu "Hannah Montana". Jej pierwszy album, "Meet Miley Cyrus" (2007), trzykrotnie pokrył się platyną w USA. Największym przebojem Cyrus jest "Wrecking Ball" z krążka "Bangerz" z 2013 roku. W 2015 roku zrealizowała z The Flaming Lips wydawnictwo "Miley Cyrus and Her Dead Petz". Jej najnowszy album to "Younger Now" z 2017 roku. W 2019 roku wydała EP-kę "She Is Coming". Nagrała też z Laną Del Rey i Arianą Grande piosenkę "Don't Call Me Angel" do filmu "Aniołki Charliego". Gwiazda, która jest także aktorką, zagrała m.in. w serialu Woody'ego Allena, "Crisis in Six Scenes". Ostatnio wystąpiła w antologicznej produkcji Netfliksa, "Black Mirror", do której przygotowała swoją wersję "Head Like a Hole" Nine Inch Nails.

Udostępnij! Tweetnij!