Aktualności

05-03-2021-16:35:57

Bebe Rexha wypuściła nowy i pełen energii singiel "Sacrifice"!

Udostępnij! Tweetnij!

Materiały prasowe

Podgrzewając atmosferę przed kolejnym ruchem, po przebojowym singlu "Baby, I'm Jealous" z udziałem Dojy Cat, nominowana do Grammy i sprzedająca miliony nagrań Bebe Rexha, wypuściła nowy, pełen energii utwór oraz klip "Sacrifice". Piosenka, która z miejsca zaczyna szturmować listy przebojów, zapowiada wyczekiwany przez fanów, drugi album gwiazdy. Płyta będzie następcą pokrytego platyną krążka "Expectations".

Podgrzewając atmosferę przed kolejnym ruchem, po przebojowym singlu "Baby, I'm Jealous" z udziałem Dojy Cat, nominowana do Grammy i sprzedająca miliony nagrań Bebe Rexha, wypuściła nowy, pełen energii utwór oraz klip "Sacrifice". Piosenka, która z miejsca zaczyna szturmować listy przebojów, zapowiada wyczekiwany przez fanów, drugi album gwiazdy. Płyta będzie następcą pokrytego platyną krążka "Expectations".Bebe otworzyła nowy rozdział w 2020 roku, wydając singiel "Baby, I'm Jealous", w którym gościnnie pojawiła się Doja Cat. Utwór już ma 55 milionów streamów na Spotifyu, a teledysk 50 milionów odsłon. W tym roku Bebe i Martin Garrix dołączyli do klubu miliarda streamów na Spotify za sprawa przeboju "In The Name of Love".

Ze swym wspaniałym głosem i szczerymi tekstami, Bebe wyrosła na jedną z najciekawszych i bezkompromisowych gwiazd popu. O jej talencie dowodzi chociażby megaprzebój "Meant to Be" z  Florida Georgia Line. Poza kilkunastoma platynowymi singlami, Bebe może pochwalić się również platynowym albumem "Expectations", z którego pochodzą także platynowe single "I'm A Mess" i "I Got You". Bądźcie gotowi, bo Bebe wraca i zamierza dalej podbijać świat ze swym drugim albumem.


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: bebe rexha