Aktualności

11-06-2021-11:25:16

Uwięzione serca – Topic i Bebe Rexha we wspólnym utworze!

Udostępnij! Tweetnij!

Niemiecko-chorwacki DJ i producent Topic łączy siły z dwukrotnie nominowaną do Grammy Bebe Rexhą w utworze „Chain My Heart”.

Materiały prasowe

W typowym dla Topica stylu, „Chain My Heart” obraca się wokół przejmującego poczucia tęsknoty, otulonego energetycznym i pozytywnym brzmieniem. To połączenie ma już swoją adekwatną nazwę: melancholijny banger. Najprościej mówiąc, to utwór, który oddziałuje emocjonalnie na słuchaczy, ale jednocześnie sprawia, że nogi same rwą się do tańca.

Bebe Rexha wyjaśnia: – „Chain My Heart” opowiada o osobie, która kompletnie tobą zawładnęła i nie chcesz nawet dopuszczać myśli, że mielibyście odpuścić. Topic okazał się świetnym współpracownikiem, dlatego jestem bardzo podekscytowana naszą wspólną piosenką!

Bebe Rexha debiutowała w 2018 albumem „Expectations”, który przyniósł takie hity jak „I’m a Mess” oraz „Meant To Be”. Topic to z kolei król zestawień Airplay, iTune i Shazama. „Breaking Me” ft. A7S ma ponad milard streamów oraz odznaczenia platyny i złota w 28 krajach. Topic niedawno został finalistą Billboard Music Awards 2021 w kategorii Najlepszy Utwór Dance/Electronic, a wcześniej mógł liczyć na nominacje do MTV Europe Music Awards 2016, Teen Choice Awards 2018, jak również nagród przyznawanych przez stacje radiowe w Hiszpanii (Los40), Niemczech (1 Live Krone) i Francji (Fun Radio).

Topic, zapytany, czemu wybrał Bebe Rexha do współpracy nad nowym singlem, odpowiada: – „Chain My Heart” potrzebowało silnej kobiety, która swoim głosem odpowiednio zadba o przekaz. Pewne melodie po prostu z miejsca nasuwają skojarzenia z konkretnymi osobami. Bebe Rexha pojawiła się w naszych głowach na wczesnym etapie prac. Ma dokładnie taki vibe, jakiego potrzebowaliśmy. Słychać to szczególne w części przed refrenem.

Napędzający bit, chwytliwy wokal i „boom boom boom” w refrenie sprawiają, że „Chain My Heart” bardzo szybko wkradnie się w Wasze umysły, a przycisk repeat rozgrzeje się do czerwoności.

Topic, Bebe Rexha - Chain My Heart

Listen to Chain My Heart by Topic, Bebe Rexha.

więcej


Sprawdź i kup bilet:
źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!