Aktualności

17-06-2022-08:11:10

Topic i A7S ponownie łączą siły – czas na „A Better Day”

Udostępnij! Tweetnij!

Kolejny hit od Topica i A7S na horyzoncie! Po niesamowitym singlu „Your Love (9PM)”, który przekroczył miliard streamów i trafił na szczyty list przebojów, czas na „A Better Day”.

foto: Dennis Hardt

Tym razem niezwykle utalentowani producenci wzięli na warsztat klasyk Zombie Nation z 1999 roku, „Kernkraft 400”, który z kolei jest reworkiem motywu z gry komputerowej wydanej w 1984. Ten riff do dziś słychać na największych obiektach sportowych. Duet nadał mu nowoczesnego sznytu. Mocny wokal A7S świetnie współgra z melancholijnymi i soczystymi bitami Topica, a wszystko prowadzi do kulminacji z TĄ melodią. Delikatne akordy pianina zapewniają dobrą przeciwwagę dla stadionowego dropu.

– Jestem szczęśliwy, że znowu mogłem współpracować z Alexem. W studiu wszystko wychodzi nam naturalnie i bez komplikacji. Tym bardziej, że w ciągu ostatnich lat bardzo się zaprzyjaźniliśmy. Gdy po raz pierwszy spotkaliśmy się w sprawie „A Better Day”, chcieliśmy odnieść się do pandemii i tego, że po złych dniach przyjdą te lepsze i już możemy ich wyczekiwać. Teraz ten przekaz jest jeszcze ważniejszy, gdy dzieje się wojna. Być może utwór dostarczy nadziei, której tak bardzo wszyscy teraz potrzebują – przyznaje Topic.

A7S dodaje: – Tobi i ja pracujemy razem coraz częściej, a pomysł na utwór narodził się w Dubaju, gdzie oboje teraz mieszkamy. Od razu czuliśmy, że mamy do czynienia z czymś wyjątkowym. Zawsze uwielbialiśmy melodię z „Kernkraft 400”. Proces był bardzo szybki i zdecydowaliśmy się, że zostawiamy zwrotkę, przed-refren i refren dokładnie w takim kształcie, w jakim zmaterializował się w trakcie naszych rozmów. Świetnie jest móc znów wydać coś razem, tym bardziej, że oboje się mocno zaprzyjaźniliśmy w trakcie naszej muzycznej drogi.

Topic to jedno z najważniejszych nazwisk w świecie dance, z ponad miliardem streamów na koncie w samym tylko 2021 roku. Był nominowany do nagrody BRIT za „Your Love (9PM)” w kategorii Najlepszy utwór zagraniczny. Na koncie ma także wielki hit „In Your Arms (For An Angel)” nagrany z Robinem Schulzem, Nico Santosem i Paulem van Dykiem (#1 Airplaya w Niemczech), a także „Solo Para Ti” w duecie z Alvaro Solerem. Latem Topic zaprezentuje się na takich imprezach ja Tomorrowland, Parookaville, Nameless czy Airbeat One.

Szwedzki utalentowany wokalista A7S ma w dorobku ponad 4 miliardy streamów, a w katalogu hity takie jak „Why Do You Lie To Me” z Lil Baby czy solowy „Nirvana”. Za sprawą nominacji do nagrody Billboard Music Award w kategorii Najlepszy utwór dance / elektronika („Breaking Me”) i numerze 1 na airplayu w Niemczech, Chinach i Szwecji, A7S jest obecnie jednym z najbardziej rozchwytywanych wokalistów na świecie.

https://topic.lnk.to/ABetterDay


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: , topic