Aktualności

26-03-2021-13:51:03

benny blanco w duecie z Gracie Abrams

Udostępnij! Tweetnij!

benny blanco prezentuje utwór „Unlearn” w duecie z Gracie Abrams. Singiel promuje album „FRIENDS KEEP SECRETS 2”, który jest już dostępny w serwisach cyfrowych. Na wydawnictwo trafiły duety z takimi gwiazdami jak Justin Bieber, Juice WRLD, Marshmello czy Vance Joy.

Materiały prasowe

benny blanco i Gracie Abrams zaprezentowali wspólny utwór „Unlearn” w programie „The Late Late Show with James Corden”: 

Benny Blanco Is Living His Best Life - James Corden

Go to Benny Blanco Is Living His Best Life - James Corden.

więcej

Na „FRIENDS KEEP SECRETS 2” trafił m.in. wielki hit „Lonely” z Justinem Bieberem, „Graduation” oraz „Real Shit” z Juice WRLD, „You” z Marshmello i Vance Joy oraz duety z Omarem Apollo i 6 Dogs. benny blanco tak opowiada o albumie:

– To moja druga płyta. Od serca. Wciąż nie mogę uwierzyć, że gdy wydaję nową muzykę, ktoś spoza mojej rodziny i przyjaciół ma ochotę tego słuchać i że nie wynika to wyłącznie z tego, że nie chcą zrobić mi przykrości. To naprawdę wiele dla mnie znaczy. Dziękuję Wam!

FRIENDS KEEP SECRETS 2” to następca wydanego w 2018 „FRIENDS KEEP SECRETS”, które w USA ma już status złotej płyty. Na wydawnictwo trafiły takie hity jak „Eastside” z Halsey i Khalidem, „I Found You” z Calvinem Harrisem, „Better to Lie” z Jesse i Swae Lee czy „Roses” z Juice WRLD i Brendonem Urie, jak również duety z Ty Dolla $ign, 6LACK i Ryanem Betty. „Eastside” pokrył się czterokrotną platyną w USA, ma też wiele wyróżnień na całym świecie. Album ma ponad 4 miliardy streamów. W 2019 ukazał się singiel „I Can’t Get Enough” z Tainy, Seleną Gomez i J Balvinem oraz „Graduation” z Juice WRLD.

Urodzony w Reston w stanie Wirginia benny blanco to uznany producent, songwriter i muzyk. Jako producent i kompozytor odpowiada za hity największych gwiazd światowego popu, takich jak Ed Sheeran, Justin Bieber, Halsey, Maroon 5, Rihanna, Katy Perry, Kesha, Sia, The Weeknd, Selena Gomez, Wiz Khalifa czy Kanye West. benny blanco założył też dwa labele we współpracy z Interscope Records: Mad Lov Records oraz Friends Keep Secrets.

benny blanco - FRIENDS KEEP SECRETS 2

Listen to FRIENDS KEEP SECRETS 2 by benny blanco.

więcej

benny blanco—FRIENDS KEEP SECRETS 2

1. Lonely with Justin Bieber

2. Lost with 6 Dogs

3. Unlearn with Gracie Abrams

4. Real Shit with Juice WRLD

5. You with Marshmello and Vance Joy

6. Graduation with Juice WLRD

7. Care with Omar Apollo
źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!