Aktualności

29-03-2021-08:37:42

Ognista Sofia Carson w singlu „Fool’s Gold”

Udostępnij! Tweetnij!

Gwiazda produkcji Disneya, Sofia Carson prezentuje nowy utwór. Autorami utworu są Jeff Jones oraz słynny duet producencki Stargate, mający na koncie wielkie hity takich gwiazd jak Rihanna czy Beyoncé.

Materiały prasowe

W „Fool’s Gold” słyszymy mocne inspiracje soulem i funkiem, a gitara świetnie łączy się z pulsującą linią basu. Do singla powstał teledysk w reżyserii Hannah Lux Davis (Ariana Grande, Drake). Klip nieprzypadkowo wiąże się z motywem ognia. Jak tłumaczy artystka:

 To początek dłuższej historii, którą zamierzam podzielić się ze światem. W „Fool’s Gold” poznajemy dziewczynę, którą tylko krok dzieli od zakochania się po uszy oraz doświadczenia uczucia, które wydaje się zbyt piękne, by było prawdziwe. Zanim da się całkowicie pochłonąć tym emocjom, głos w jej głowie zadaje pytanie: „Czy to się dzieje, czy może nie wszystko złoto, co się świeci?

Sofia Carson niedawno otrzymała tytuł ambasadorki UNICEF. Wkrótce będzie można ją także oglądać w filmie „Purple Hearts”. Artystka przygotowuje się do wydania kolejnych piosenek. Jej gwiazda jeszcze nigdy nie świeciła tak mocno!

Sofia Carson jako wokalistka może pochwalić się niemal miliardem streamów swoich utworów oraz 2 miliardami wyświetleń, debiutem na Billboard 200 oraz świetnie przyjętymi albumami-soundtrackami. Na jej aktorski dorobek składają się takie produkcje jak „Poczujcie rytm”, „Songbird. Rozdzieleni”, „Pretty Little Liars: The Perfectionists”, „Następcy” czy nadchodzące „Purple Hearts”. Carson jest nie tylko ambasadorką UNICEF, ale też pierwszą światową ambasadorką Latin Grammy Cultural Foundation raz członkinią Ambassadors Council for The House of Blues Music Forward Foundation. Jest honorową członkinią WE DO IT TOGETHER, działającej non-profit firmy wspierającej produkcję filmów, seriali i innych dzieł audio-wizualnych poświęconych wspieraniu kobiet. Sofia Carson to także ikona stylu: jest ambasadorką marki REVLON oraz ma własną linię kosmetyków do makijażu. Artykuł na łamach „Teen Vogue” pióra Priyanki Chopry Jonas podsumowuje jej dorobek najlepiej: „Sofia Carson ma grację profesjonalistki”. W 2021 artystka będzie mocno skupiała się na solowej karierze muzycznej. Więcej szczegółów wkrótce!

Sofia Carson - Fool's Gold

Listen to Fool's Gold by Sofia Carson.

więcej


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!