Aktualności

29-03-2021-13:26:41

Becky Hill z singlem „Last Time”

Udostępnij! Tweetnij!

To zapowiedź debiutanckiego albumu artystki, który ukaże się latem tego roku.

Materiały prasowe

Becky Hill tak mówi o „Last Time”: – Mogłabym prawić komunały o tym, jak bardzo podekscytowana jestem premierą, ale choć to prawda, to jest to także coś znacznie więcej dla mnie. „Last Time” to początek zbierania owoców z dawno zasianych plonów. W 2021 ukaże się mój debiutancki album i nie wyobrażałam sobie innego wyboru na pierwszy singiel. W pracach nad płytą wspierali mnie Lostboy („Sunrise in the East), Negin i Tom Mann. Po rozmowie na temat naszych obecnych życiowych doświadczeń, zaczęliśmy pracę nad czymś, w czym z miejsca się zakochałam. Po dograniu wokalu wiedziałam już, że udało nam się stworzyć coś wyjątkowego. W tym roku mam zamiar wznieść swoją karierę i muzykę na nowy poziom, nie tylko w UK, ale i na całym świecie. Uwielbiam to co robię, mam więc nadzieję, że pokochacie ten singiel i muzykę, którą wydam tego lata, równie mocno jak ja!

Becky ma na koncie katalog hitów, które podkreślają jej status jednej z najbardziej wpływowych brytyjskich artystek w świecie muzyki dance – Sigala

Głos Becky słychać w tak wielu utworach dance, które są żelaznymi punktami moich setów DJ-skich – Joel Corry

„Last Time” to następca „Better Off Without You” ft. Shift K3Y (status platyny w UK) i „Heaven On My Mind” (status srebra, ponad 55 mln streamów, najwyżej notowany debiut w dotychczasowej karierze Becky). Klip do „Last Time” wyreżyserował Jordan Rossi. W teledysku możemy oglądać TikTokową choreografię oraz epicką noc spędzoną na clubbingu.

Debiutancki album studyjny Becky Hill będzie następcą wydanej w 2019 kolekcji 13 utworów „Get To Know” – zbioru dotychczasowych singli solowych oraz gościnnych występów artystki. „Get To Know” w Wielkiej Brytanii ma status złotej płyty. Trafiło też na 16. miejsce Billboard Dance/Electronic Albums Chart.

Becky Hill może poszczycić się wieloma sukcesami songwriterskimi – aż 10 singli napisanych lub współnapisanych przez nią trafiło do top 40 UK Official Singles Chart (dwa do top 10, jeden na #1, osiem ma status platyny). Jej dotychczasowy katalog w samym Spotify liczy ponad 1,75 miliarda streamów. Artystka ma ponad 14 mln słuchaczy miesięcznie w Spotify, a w 2019 i 2020 została okrzyknięta drugą najpopularniejszą brytyjską artystką solową wśród brytyjskich użytkowników Spotify.

Becky Hill - Last Time

Listen to Last Time by Becky Hill.

więcej
źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: BECKY HILL