Aktualności

09-04-2021-09:10:40

Tujamo przejmuje kontrolę

Udostępnij! Tweetnij!

Autor światowych hitów, w tym m.in. „I Don’t Wanna Go”, prezentuje nowy singiel „Take Control”. Utwór jest dedykowany wszystkim, którzy tęsknią za festiwalami muzycznymi.

Materiały prasowe

W klubowym utworze słyszymy wokal Jodie Connor. Tujamo tak opowiada o nowym singlu:

- „Take Control” dedykuję wszystkim fanom, którzy tęsknią za festiwalami muzycznymi, tak sam jak ja. Chciałem stworzyć coś bardziej klubowego i nie mogę doczekać się, aż będę mógł zaprezentować ten kawałek na żywo.

Tujamo ma już na koncie kilka świetnie przyjętych singli. „Lonely” z VIZE i MAJAN zgromadziło ponad 50 mln streamów na Spotify. Ponadto producent wydał „Taking You Home” ft. Kelbyn Colt, „Enough of You” oraz „I Don’t Wanna Go”. „Take Control” to jego pierwsze wydawnictwo w 2021 i zapowiedź kolejnego ekscytującego rozdziału kariery.

Tujamo ma na koncie występy na takich imprezach jak Tomorrowland, Lollapalooza czy Bootshaus oraz współpracę z takimi gwiazdami jak Dimitri Vegas & Like Mike, Laidback Luke, Salvatore Ganacci, Steve Aoki czy Taio Cruz. Na koncie ma również oficjalne remiksy dla Davida Guetty, Diplo, Lil Wayne’a, Major Lazer, Nicki Minaj, Robina Schulza i Skrillexa. Przełomem w jego karierze był wydany w 2013 „Boneless” ze Steve’em Aokim i Chrisem Lake’iem. Inne ważne utwory w jego dorobku to „Drop That Low (When I Dip)”, „Booty Bounce”, „Who” i „Riverside (Reloaded)”. Jego katalog w samym Spotify liczy ponad 800 mln streamów, a średnia miesięczna liczba słuchaczy wynosi 5,5 mln.

Tujamo - Take Control

Listen to Take Control by Tujamo.

więcej
źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: TUJAMO