Aktualności

10-05-2021-12:22:32

Tujamo doskonale wie, jak zrobić hit

Udostępnij! Tweetnij!

Światowej sławy DJ oraz producent Tujamo prezentuje nowy singiel „You Know”.

Materiały prasowe

Na swoim najnowszym utworze Tujamo łączy chwytliwy hook z mocnym house’owym bitem oraz zaraźliwymi dropami. „You Know” to kolejny dowód na to, że producent jest specjalistą od muzyki dance. Jego umiejętności doceniają fani z całego świata – Tujamo może pochwalić się częstą obecnością na radiowych listach przebojów, jak również 5,5 mln słuchaczy miesięcznie w Spotify.

Tujamo ma już na koncie kilka świetnie przyjętych singli. „Lonely” z VIZE i MAJAN zgromadziło ponad 50 mln streamów na Spotify. Ponadto producent wydał „Taking You Home” ft. Kelbyn Colt, „Enough of You” oraz „I Don’t Wanna Go”. Niedawno ukazał się singiel „Take Control”.

Tujamo ma na koncie występy na takich imprezach jak Tomorrowland, Lollapalooza czy Bootshaus oraz współpracę z takimi gwiazdami jak Dimitri Vegas & Like Mike, Laidback Luke, Salvatore Ganacci, Steve Aoki czy Taio Cruz. Na koncie ma również oficjalne remiksy dla Davida Guetty, Diplo, Lil Wayne’a, Major Lazer, Nicki Minaj, Robina Schulza i Skrillexa. Przełomem w jego karierze był wydany w 2013 „Boneless” ze Steve’em Aokim i Chrisem Lake’iem. Inne ważne utwory w jego dorobku to „Drop That Low (When I Dip)”, „Booty Bounce”, „Who” i „Riverside (Reloaded)”.


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: tujamo