Aktualności

13-04-2021-11:34:11

Film autorstwa Foo Fighters już od 30 kwietnia w Amazon Prime!

Udostępnij! Tweetnij!

Już 30 kwietnia na platformę Amazon Prime trafi film wyreżyserowany przez Dave’a Grohla i wyprodukowany przez Foo Fighters!

Materiały prasowe

Film „WHAT DRIVES US” nawiązuje do doświadczeń znanych niemal każdemu muzykowi. Produkcja opowiada o wystawieniu pasji na próbę – etapie w karierze, gdy granie dla innych staje się nieracjonalnym aktem ślepej wiary w to, co się robi. Pierwszym krokiem, żeby udowodnić sobie i światu, że Twoje miejsce Ci się należy, jest zebranie swoich instrumentów, talentu oraz odwagi i ruszenie w trasę – tak jak robią to prawdziwe gwiazdy rock and rolla.

Ten film to mój list miłosny do każdego artysty, który kiedyś po prostu wsiadł do vana i wyruszył w trasę, zostawiając wszystko, by po prostu grać muzykę. To, co zaczęło się jako własnoręcznie tworzony projekt, przerodziło się w poszukiwanie odpowiedzi na pytanie „Co nas napędza?” – mówi Dave Grohl.

Wyprodukowany przez Foo Fighters dokument jest także dedykowany każdemu dziecku, śniącemu o muzycznej karierze. Dave Grohl był takim dzieckiem, tak jak i Ringo Starr, The Edge, Annie Clark, Steven Tyler, Ian Mackaye oraz wielu innych sławnych muzyków. Każdy z nich ma swoją własną, niesamowitą historię, ale wszystkich łączy wspólny element. W pewnym momencie odczuli przemożną potrzebę podzielenia się swoją muzyką ze światem, a ich pasja doprowadziła ich do zostawieniu za sobą wszystkiego, by spełniać swoje marzenia. Film „WHAT DRIVES US” zawiera wywiady i rozmowy z takimi legendami jak: Taylor Hawkins, Nate Mendel, Chris Shiflett, Rami Jaffee, Pat Smear, Ringo Starr, Flea, Brian Johnson, St. Vincent, Slash, Duff McKagan, Ben Harper, The Edge, Mike Watt, Ian Mackaye, Starcrawler, RadKey, Exene Cervenka, Tony Kanal, DH Peligro, Charlie Gabriel, Jennifer Finch, Dave Lombardo, Kira Roessler, Pete Stahl, Lars Ulrich oraz Steven Tyler.

Więcej informacji o projekcie:

What Drives Us


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!