Aktualności

16-04-2021-11:33:13

Regard, Troye Sivan i Tate McRae we wspólnym singlu!

Udostępnij! Tweetnij!

Autor megahitu "Ride It" (poczwórna platyna w Polsce) nagrał nowy utwór z gwiazdami popu nowego pokolenia.

Materiały prasowe

Niedługo po ogłoszeniu swojej nominacji do nagród BRIT w kategorii Najlepszy Brytyjski Singiel za utwór „Secrets” z wokalistką RAYE, kosowski producent i DJ, Regard, prezentuje nowy utwór „You”, który powstał we współpracy z dwójką topowych artystów nowego pokolenia - australijskim wokalistą Troyem Sivanem i kanadyjską piosenkarką Tate McRae.

- Jestem bardzo podekscytowana, że w końcu mogliśmy wypuścić „You”. Współpraca z Troyem i Regardem to było niesamowite doświadczenie. To kompletnie inny klimat od moich typowych piosenek. Ma jednak wartość emocjonalną i pewną głębię w sferze lirycznej, która bardzo mi się podoba. - mówi Tate McRae.

Pochodzący z Kosowa DJ i producent Regard zdobył światową popularność z debiutanckim singlem „Ride It”. Oparty na utworze Jaya Seansa o tym samym tytule, singiel stał się międzynarodowym hitem, trafiając do dziesiątki najpopularniejszych przebojów w 10 krajach na świecie, wliczając w to poczwórną platynę w Polsce. Zaraz później ukazał się jego nominowany do nagrody BRIT kawałek „Secrets” z piosenkarzem RAYE i ma on na ten moment status platyny. Regard zgromadził ponad 2,2 miliarda odtworzeń swojej twórczości i sprzedał 9 milionów singli.

Tate McRae zdobywa coraz większa popularność. Artystka ma na swoim koncie 1,8 miliarda odtworzeń, ponad 3.2 miliona subskrybentów i 475 milionów odtworzeń w platformie YouTube. Tate znalazła się na liście Forbes’a 30 Under 30 na rok 2021 jako najmłodsza artystka w zestawieniu. W styczniu 2020 roku Tate McRae wydała debiutancką EP-kę „all the things i never said”, która zawiera utwory „stupid”, „tear myself apart”, „all my friends are fake” i „ that way”. Niedawno ukazała sie jej nowa EP-ka “too young to be sad”, zawierająca pierwszy globalny przebój Tate – „you broke me first”.

Podczas swojej kariery Troye Sivan zgromadził 8,4 miliarda odtworzeń na całym świecie. Jego drugi album „Bloom” został nazwany jednym z najlepszych albumów 2018 roku przez magazyny takie jak Rolling Stone, The Guardian, USA Today, Billboard, OUT, czy NPR Music. Utwór „Revelation”, który Troye napisał wraz Jónsim do filmu „Boy Erased” został nominowany do Oscara. Troye jest też współautorem utworu „Louder Than Bombs”, który znalazł się na nowym albumie BTS „Map of The Soul:7”.


źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!