Aktualności

17-05-2024-09:17:53

Troye Sivan z EP-ką „Honey”

Udostępnij! Tweetnij!

Występ artysty podczas Orange Warsaw Festival zbliża się wielkimi krokami.

Materiały prasowe

Nominowany do Grammy Troye Sivan wydał EP-kę „Honey”, na której znalazły się remiksy w wykonaniu Mura Masy. Każda wersja została przygotowana, by oddać inny nastrój. Na EP-kę trafiły wersje Chill, Euphoria oraz Wonder. Nowe wersje „Honey” powstały w ramach współpracy z marką lodów Magnum. Prapremiera wydawnictwa odbyła się na festiwalu w Cannes. Marka Magnum od ponad dekady współpracuje ze słynną filmową imprezą.

Troye Sivan – „Honey” EP – tracklista:

1. Honey (Mura Masa Chill Remix)

2. Honey (Mura Masa Euphoria Remix)

3. Honey (Mura Masa Wonder Remix)

4. Honey (Single Version)

5. Honey

Troye Sivan otrzymał niedawno nagrodę APRA Song of the Year za utwór „Rush”. Główny singiel z utworu „Something to Give Each Other” zapewnił artyście m.in. nagrody ARIA Award i stał się światowym hitem.

Już niedługo polscy fani będą mogli usłyszeć „Rush” i inne przeboje Troye Sivana na żywo. Artysta wystąpi na Orange Warsaw Festivalu w sobotę 8 czerwca. Po zakończeniu europejskiej trasy, Troye dołączy do Charli XCX na trasie w Stanach Zjednoczonych.

26 mld streamów i 10 mln sprzedanych albumów to wynik, którym może pochwalić się niewielu artystów. Troye ma dopiero 28 lat, a już ma u stóp cały świat. Poza świetną muzyką ma na koncie kilka ról filmowych („Wymazać siebie”, „X-Men Geneza: Wolverine”), współpracę z domami mody, udział w pokazach oraz publiczność rzędu 20 mln fanów.

Wychowany w Perth Troye Sivan zaczynał na YouTubie, a szerszej publiczności dał się poznać EP-kami „TRXYE” (2014) i „Wild” (2015). Dzięki debiutanckiemu krążkowi „Blue Neighbourhood”, „Bloom” i EP-ce „In A Dream” (2020), licznym singlom i współpracom, Sivan mocno ugruntował swoją pozycję globalnej ikony w świecie muzyki pop, mody i reprezentacji społeczności LGBTQI+. Album „Something to Give Each Other” zapewnił artyście dwie nominacje do Grammy, cztery nagrody ARIA oraz 250 mln streamów na całym świecie.

W dorobku ma Billboard Music Award, trzy nagrody MTV Europe Music i po dwie statuetki ARIA i GLAAD Media oraz nominację do Złotego Globu za piosenkę „Revelation” nagraną z Jónsim do obrazu „Wymazać siebie”. Można go też zobaczyć w nowym serialu The Weeknd & Sama Levinsona „The Idol”. Sivan współpracował ze światowymi markami modowymi Prada, Miu Miu, Loewe, Gucci, Cartier, Valentino, Saint Lauren i wielu więcej. Założył własną markę Tsu Lange Yor w 2023.

Ponad 30 mln słuchaczy miesięcznie w samym Spotify i współprace z największymi artystami w świecie muzyki, od Hyunjin, przez Stray Kids, po Arianę Grande, umacniają status Troye Sivana jako artysty, który przekracza granice i inspiruje miliony na całym świecie. Troye jest prawdziwą ikoną muzyki pop, mody i aktywizmu.źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!