Aktualności

15-07-2020-17:37:34

Emocjonalny rollercoaster Troye'a Sivana

Udostępnij! Tweetnij!

Niespodzianka dla fanów Troye'a Sivana. 21 sierpnia ukaże się nowa EP-ka artysty zatytułowana "In A Dream".

Troye Sivan fot. Danielle DeGrasse Alston

Do sieci trafił singiel promujący wydawnictwo, "Easy". Klip do utworu będzie miał premierę w czwartek, 16 lipca.

- Oto historia, która jest jeszcze w toku - mówi Troye. - Mała kolekcja piosenek, które eksplorują emocjonalny rollercoaster, etap w moim życiu, w którym uczucia i myśli były szokująco świeże. Powrót do tych utworów oraz momentów bywa trudny, ale jestem niezmiernie dumny z tej muzyki i cieszę się, że w końcu mogłem podzielić się nią ze światem.

Troye Sivan zgromadził niemal 8 miliardów streamów całego katalogu. Jego drugi album, "Bloom", trafił na listy najlepszych wydawnictw 2018 roku m.in. w takich mediach jak "Rolling Stone", "USA Today", "Billboard", "OUT", NPR Music, "The Guardian" i wielu innych. "TIME" określił Sivana "perfekcyjną gwiazdą popu".

Artysta ma na koncie szereg nagród i wyróżnień, w tym Billboard Music Awards, trzy MTV Europe Music Awards i dwie nagrody GLAAD Media. Za "Revelation" - utwór nagrany z Jónsim z Sigur Rós do filmu "Wymazać siebie" - Troye otrzymał nominację do Złotego Globu. Trafił też na oscarową shortlistę. Sivan pojawił się ponadto gościnnie na albumie BTS "Map of the Soul: 7" w utworze "Louder Than Boms", którego zresztą jest współautorem.Udostępnij! Tweetnij!