Aktualności

30-04-2021-08:25:37

Koncert Justyny Steczkowskiej dostępny w streamingu

Udostępnij! Tweetnij!

Mija 11 lat, odkąd jedna z najbardziej znanych polskich artystek wystąpiła na Przystanku Woodstock w Kostrzynie nad Odrą. Zapis koncertu, w trakcie którego zabrzmiały m.in. „Dziewczyna Szamana” czy znane z repertuaru grupy Maanam „Boskie Buenos” od 28 kwietnia dostępny jest w serwisie Spotify.

Materiały prasowe

Koncert Justyny Steczkowskiej to dowód na to, jak bardzo my – organizatorzy Najpiękniejszego Festiwalu Świata – jesteśmy poszukujący i jak bardzo pochylamy się nad muzycznymi projektami i nad ich twórcami. Obok „standardowych” propozycji naszego festiwalu, są też projekty takie jak Koncert Justyny Steczkowskiej. To najwyższy profesjonalizm artystyczny, który zaskakuje, pozwala się zasłuchać i posmakować niezwykłej muzyki. To czasami niełatwy przekaz, który w światłach woodstockowych reflektorów dostaje światowego formatu. To nie czysty rock’n’roll, to nie rockowy spontan, który wciąga tłum do wspólnej zabawy. To koncert, którego trzeba wysłuchać od początku do końca, aby zrozumieć całość i razem z Justyną Steczkowską dotknąć oczami i uchem każdego jego jakże przemyślanego kawałka

Jurek Owsiak o występie Justyny Steczkowskiej na 16. edycji Przystanku Woodstock.

Przed kilkoma laty koncert (wzbogacony o wywiad przeprowadzony z artystką tuż po występie) wydany został nakładem firmy Złoty Melon na DVD, a z końcem kwietnia nagrania - w nieco odświeżonej formie - trafiły na Spotify.

Publikację koncertu w systemie streamingowym promują fragmenty występu dostępne na kanale Justyny Steczkowskiej w serwisie YouTube, m.in. utwór “Grawitacja”.

Utwory dostępne na albumie:

  1. Kosmiczna rewolucja
  2. Kryminalna miłość
  3. Wrogu mój
  4. To mój czas
  5. Tatuuj mnie
  6. Dziewczyna szamana
  7. Proszę Cię - skłam
  8. Grawitacja
  9. Boskie Buenos


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!