Aktualności

01-05-2021-09:52:31

Kult z nowym albumem!

Udostępnij! Tweetnij!

Długo oczekiwana premiera już wkrótce!

Materiały prasowe

Wielki powrót KULTU! Jedna z najsłynniejszych polskich kapel, na której koncertach bawią się setki tysięcy słuchaczy, przedstawia nowy album!


"Ostatnia płyta", jak głosi przewrotny tytuł, to wydawnictwo wyjątkowe i przede wszystkim długo oczekiwane - to pierwszy od prawie pięciu lat album studyjny KULTU. Zespół Kazika Staszewskiego, jednego z najbardziej charyzmatycznych polskich wokalistów, to prawdziwa maszyna koncertowa i gwarancja jakości muzyki. "Ostatnia płyta" będzie wydawnictwem, które niewątpliwie zaskoczy słuchaczy.

Będzie to album różnorodny stylistycznie, pełen rozmaitych inspiracji muzycznych - od bluesa, jazzu, po cięższe rockowe utwory. W nagraniach albumu udział brali dwaj muzycy niezwiązani wcześniej z grupą - saksofonista Mariusz Godzina (wcześniej m. in. Buldog) oraz klawiszowiec Konrad Wantrych (współpracujący z Kazikiem przy albumie "Zaraza").


Preorder startuje w środę 5 maja w samo południe w sklepie internetowym wytwórni SP Records, wydawcy albumu. Ostatnia płyta" ukaże się na CD, a także na winylu.  Będzie to najwyższej jakości wydanie dwupłytowe (2x180 gram), w trzech wersjach kolorystycznych - białej, czarnej i pomarańczowej (transparentnej). Limit nakładu ustalą sami kupujący - płyta będzie sprzedawana tylko przez tydzień, od 5 do 12 maja do godziny 11:59. Po tym terminie nie będzie możliwości zakupu albumu. Dla miłośników analogowego brzmienia mamy także kasety MC, a dla wszystkich - koszulki i plakaty promujące płytę.

W przedsprzedaży będzie można zamówić również płyty z autografem - tym razem jednak ich liczba będzie ograniczona do wyłącznie 1000 sztuk.


Wkrótce pojawią się utwory promujące album - tymczasem przedstawiamy jego krótką wideozapowiedź.Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: kult