Aktualności

03-08-2021-00:53:15

KULT na terapii! Zobacz nietypowy klip zespołu!

Udostępnij! Tweetnij!

Zespół Kult trafił na terapię! Po prostu "Chcę miłości”.

Materiały prasowe

Kult trafił na terapię grupową! Zespół obecny od 35 lat na scenie zebrał się, by porozmawiać o tym, że... chcą miłości! Nowy teledysk grupy, wyreżyserowany przez Wojtka Jabłońskiego, ilustruje utwór "Chcę miłości". To kolejny kawałek promujący album zatytułowany "Ostatnia płyta", który ukazał się 28 maja br.

"Chcę miłości" to przepiękna, nostalgiczna ballada, jeden z faworytów fanów Kultu. Liryczny tekst Kazika w bluesującej, subtelnej aranżacji opartej na wyrazistych brzmieniach instrumentów dętych i hipnotyzującym rytmie. To jedna z ciekawszych propozycji muzycznych z "Ostatniej płyty", albumu niezwykle różnorodnego, pełnego rozmaitych inspiracji muzycznych.

Piosence towarzyszy teledysk w reżyserii Wojtka Jabłońskiego ze zdjęciami Bartosza Bieńka, operatora i dokumentalisty. Twórcy prezentują przesycony nostalgią, ale i nadzieją obraz, w którym wystąpili wszyscy członkowie zespołu. W wideoklipie zespól trafia na terapię grupową - zobaczcie sami, co się wydarzy!


https://youtu.be/RrgmHDqEV8o


Kult promuje swoje najnowsze dzieło, „Ostatnią płytę”. Jak głosi przewrotny tytuł, to wydawnictwo wyjątkowe i przede wszystkim długo oczekiwane - to pierwszy od prawie pięciu lat album studyjny KULTU. Jest to wydawnictwo różnorodne stylistycznie, pełen rozmaitych inspiracji muzycznych - od bluesa, jazzu, po cięższe rockowe utwory. W nagraniach albumu udział brali dwaj muzycy niezwiązani wcześniej z grupą - saksofonista Mariusz Godzina (wcześniej m. in. Buldog) oraz klawiszowiec Konrad Wantrych (współpracujący z Kazikiem przy albumie "Zaraza").


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: kult