Aktualności

05-05-2021-10:24:57

Szczyl oficjalnie dołącza do Sony Music Entertainment Poland

Udostępnij! Tweetnij!

W sieci pojawiły się informacje o dołączeniu Szczyla do Sony Music Entertainment Poland - wytwórni, której nakładem ukaże się jego najnowszy album.

foto: Max Gronowski

Charyzmatyczny artysta z Gdyni zadebiutował w ramach akcji SBM Starter i szybko stał się jej największą gwiazdą. O jego sukcesie świadczyć mogą milionowe wyświetlenia trzech premierowych utworów opublikowanych w ramach akcji, od czasu których słuchacze spekulowali, gdzie wyda swój debiutancki album. Finalnie artysta postawił na Sony Music Entertainment Poland, fundując fanom jeden z ciekawszych transferów na rapowej scenie ostatnich miesięcy.

https://fb.watch/5iaBF_wBcg/

“Witamy na pokładzie” - ogłosiło w swoim mediach społecznościowych SEMP. Część słuchaczy słusznie podejrzewała taki rozwój wydarzeń po świetnie przyjętym singlu Magiery “Naszyjnik”, również wydanym w Sony, w którym Szczyl gościnnie wystąpił razem z Sariusem.Szczyl obecnie pracuje nad swoim debiutanckim krążkiem w legendarnym studio Nagrywarka. W najbliższym czasie najprawdopodobniej poznamy więcej szczegółów odnośnie projektu, a także pierwsze single.


źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: SZCZYL