Aktualności

01-10-2021-12:44:17

Szczyl ujawnia tracklistę “Polskiej Florydy” i kulisy projektu

Udostępnij! Tweetnij!

Niecałe trzy tygodnie przed premierą swojego debiutanckiego albumu “Polska Floryda” Szczyl ujawnił gości, którzy pojawią się na krążku.  Artysta odsłonił też kulisy kręcenia swojego najnowszego teledysku do utworu  “Wielkie Miasta”.

foto: Karol Małecki

15 października do sklepów trafi album Szczyla “Polska Floryda”, którego przedsprzedaż trwa na stronie polska-floryda.pl. Poznaliśmy już pełną tracklistę oraz wszystkich zaproszonych gości, którzy pojawią się na krążku. Znaleźli się wśród nich między innymi Pezet i Piotr Rogucki.

Tracklista:

1. Hiphopkryta (prod. Magiera)

2. Wielkie Miasta

3. Bang (prod. Kubi Producent)

4. Dinozaury

5. Gdybym

6. Byłaś Ze Mną Wczoraj

7. Anastazja feat. Tymek

8. Fenomenalny feat. Pezet

9. Cień feat. Piotr Rogucki

10. Zawsze Za Mało

11. Tupet

12. Krzyk feat. Agatka Mierzwa

13. Szczyle Mają W Łapach Cały Świat

Na kanałach Szczyla oprócz ujawnionej tracklisty znalazł się także zakulisowy materiał z powstawania teledysku do utworu “Wielkie Miasta” - singla promującego nadchodzący album.

Szczyl to dwudziestoletni reprezentant Gdyni. Pierwszą rozpoznawalność przyniósł mu utwór “Druga dekada”, który zapewnił mu udział w akcji SBM Starter. Wypuszczane podczas niej debiutanckie single “Banda” i “Toast Toast” świetnie przyjęły się wśród słuchaczy, osiągając milionowe wyświetlenia. Od czasu ich publikacji słuchacze spekulowali, gdzie wyda swój debiutancki album. Finalnie Szczyl postawił na Sony Music Entertainment Poland, fundując fanom jeden z ciekawszych transferów na rapowej scenie ostatnich lat. W czerwcu ogłosił, że jego nadchodzący krążek będzie nosić tytuł „Polska Floryda”. Premiera krążka zaplanowana jest na 15 października.


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: szczyl