Aktualności

23-09-2021-10:17:13

Szczyl prezentuje kolejny singiel z “Polskiej Florydy”

Udostępnij! Tweetnij!

Po świetnie przyjętym utworze “Fenomenalny” z gościnnym udziałem Pezeta, przyszedł czas na kolejny numer od Szczyla. “Wielkie Miasta” to najnowszy oficjalny singiel w ramach współpracy rapera z Sony Music Entertainment, zapowiadający “Polską Florydę” - nadchodzący debiutancki album artysty.

foto: Karol Małecki

Nieoczywisty, pełen emocji i niepokoju teledysk to dzieło utalentowanego Andrzeja Stepouois. W klipie, który w pełni został nakręcony na taśmie, fani mogą zobaczyć między innymi scenę, w której Szczyl zostaje ogolony na łyso. Za produkcję muzyczną “Wielkich Miast” odpowiada nolyrics.  Singiel zapowiada debiutancki album Szczyla, zatytułowany „Polska Floryda”, który ukaże się 15 października tego roku. Na stronie www.polska-floryda.pl ruszył już preorder nadchodzącej płyty.

Szczyl to dwudziestoletni reprezentant Gdyni. Pierwszą rozpoznawalność przyniósł mu utwór “Druga dekada”, który zapewnił mu udział w akcji SBM Starter. Wypuszczane podczas niej debiutanckie single “Banda” i “Toast Toast” świetnie przyjęły się wśród słuchaczy, osiągając milionowe wyświetlenia. Od czasu ich publikacji słuchacze spekulowali, gdzie wyda swój debiutancki album. Finalnie Szczyl postawił na Sony Music Entertainment Poland, fundując fanom jeden z ciekawszych transferów na rapowej scenie ostatnich lat. W czerwcu ogłosił, że jego nadchodzący krążek będzie nosić tytuł „Polska Floryda”. Premiera krążka zaplanowana jest na 15 października.

Singiel jest już dostępny we wszystkich serwisach streamingowych.


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: SZCZYL