Aktualności

07-05-2021-11:04:42

Conan Gray o powolnym rozpadzie relacji w „Astronomy”

Udostępnij! Tweetnij!

W serwisach cyfrowych pojawił się nowy singiel Conana Graya zatytułowany „Astronomy”, a sam artysta zapowiada więcej premierowego materiału w 2021.

Materiały prasowe

O swoim nowym utworze Conan mówi: - „Astronomy” opowiada o powolnym, bolesnym, często związanym z procesem zaprzeczenia oddalaniem się od drugiej osoby. Ten moment, gdy nagle patrzysz na drugiego człowieka, którego kochałeś od lat i uświadamiasz sobie, że już go nie rozpoznajesz. Że żyjecie w dwóch osobnych światach. Uważam, że najgorsze przypadki złamanego serca to te, gdy rzeczy dzieją się powoli. Nie wielkie wybuchy i kłótnie z trzaskaniem drzwiami, a następnie nieudolne przeprosiny na wycieraczce w deszczu, tylko właśnie stopniowe zanikanie miłości, gdzie znienacka okazuje się, że nie można już zrobić nic, by powstrzymać najgorsze. Bez wyjaśnień, bez wzajemnego obwiniania. To boli najbardziej.

Conan Gray zapowiada więcej premierowego materiału na 2021 rok.

Dotychczasowy katalog artysty zbliża się do 4 miliardów streamów, a taki wynik udało się osiągnąć w trzy lata! Jeszcze przed debiutem Conan Gray mógł liczyć na pochwały wielu gwiazd, od Sir Eltona Johna, po Taylor Swift.

Conan Gray zaczął tworzyć swój muzyczno-wizualny świat mając zaledwie 12 lat. Pisał swoje piosenki w domu w centralnej części stanu Teksas. Udostępniał swoim obserwatorom także rysunki, zdjęcia, vlogi i luźne myśli. Gdy debiutował „Idle Town” w 2018, miał już całkiem sporą publiczność, która po prostu potrzebowała tego materiału. W ciągu kolejnych lat Conan Gray wydał EP-kę „Sunset Season”, zagrał trzy wyprzedane trasy koncertowe w USA i dwie w Europie, a w 2020 wydał debiutancki album „Kid Krow”. Wydawnictwo trafiło na 1. miejsce Billboard Top Pop Albums, 2. Top Album Sales oraz 5. Top 200. Krążek promowały single „Heather” oraz „Maniac”. Artysta pojawił się w programach takich jak „Late Night with Seth Meyers”, „The Late Late Show with James Corden” czy „The Today Show”. Jego twórczość docenili przedstawiciele wpływowych mediów takcih jak „Vogue”, „V Man”, „Teen Vogue”, „Cosmopolitan”, „Paper”, „The Fader”, „Forbes”, MTV, „I-D”, „Wonderland”, „Clash”, „Notion”, „Seventeen” i wielu innych.

W 2021 Conan Gray wydał już singiel „Overdrive” i został osobiście wybrany przez Taylor Swift do przedstawienia zapowiedzi jej nagranego na nowo materiału.


Sprawdź i kup bilet:



źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: conan gray