Aktualności

07-05-2021-11:30:16

Przedstawiamy: Mainstream (Original Motion Picture Soundtrack)

Udostępnij! Tweetnij!

Milan Records zaprasza do wysłuchania albumu Mainstream (Original Motion Picture Soundtrack).

Materiały prasowe

Mainstream to amerykański komediodramat z 2020 roku w reżyserii Gii Coppoli, na podstawie scenariusza Coppoli i Toma Stuarta. Frankie pracuje jako barmanka w hollywoodzkim klubie komediowym razem ze swoim najlepszym przyjacielem (niekiedy kochankiem) Jake'em. Patrzy na ludzi w klubie i zastanawia się, co tak naprawdę ceni dzisiejsze społeczeństwo. Kiedy spotyka tajemniczego Linka, zaczyna filmować jego antykomercyjne wypowiedzi i umieszczać w sieci. Frankie, Jake i Link, trójka outsiderów, szybko stają się gwiazdami internetu. Wtedy rękę po zyski wyciąga menadżer klubu. Czy na antykomercji można zarabiać? Jeśli to robisz, to kim jesteś? Historia o mediach społecznościowych i ich zgubnym wpływie na psychikę człowieka.

„Fascynuje mnie, jak ta nowa forma łączności wpływa na promowanie narcyzmu i niepewności. Większość użytkowników mediów społecznościowych fałszywie przedstawia aspekty swojego życia. Te białe kłamstwa powodują masowe poczucie nieadekwatności. 'Mainstream' jest ostrzeżeniem przed nieustannym praniem mózgu” – Gia Coppola.

Autorem muzyki do filmu jest brytyjski piosenkarz, kompozytor i producent muzyczny David Joseph Michael Hynes, znany także jako Devonté Hynes i Dev Hynes, wcześniej posługujący się pseudonimem Lightspeed Champion

Tracklista: 

1. Upload

2. Cemetery Party

3. Isabelle's Breakdown

4. Drunk Frankie

5. Backstage

6. Thrown Out

7. Mark Preps Link

8. Frankie and Link

9. The Article

10. The Views

11. Blame the Audience

12. Birthmark

13. Handle the Mess

14. Eat the Art

15. The Isabelle Video

16. Live Show

17. The Argumentźródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!