Aktualności

13-05-2021-10:01:17

Szczyl jako kurier w klipie do najnowszego singla “Anastazja”

Udostępnij! Tweetnij!

Świeżo po ogłoszeniu podpisania kontraktu z fonograficznym gigantem ukazał się pierwszy owoc współpracy artysty i Sony Music Entertainment Poland - teledysk, w którym Szczyl wciela się w rolę kuriera, dostarczając fanom długo wyczekiwany nowy singiel.

foto: Kacper Krawczyk

W utworze “Anastazja” gościnnie pojawił się Tymek, a teledysk to dzieło obsypywanego nagrodami duetu reżyserskiego Andiamo, autorzy m. in. “Nisko jest niebo” Pezeta i Kayah.

Szczyl to dwudziestoletni reprezentant Gdyni. Pierwszą rozpoznawalność przyniósł muutwór “Druga dekada”, który zapewnił mu udział w akcji SBM Starter. Wypuszczanepodczas niej debiutanckie single “Banda” i “Toast Toast” świetnie przyjęły się wśródsłuchaczy, osiągając milionowe wyświetlenia. Od czasu ich publikacji słuchaczespekulowali, gdzie wyda swój debiutancki album. Finalnie Szczyl postawił na SonyMusic Entertainment Poland, fundując fanom jeden z ciekawszych transferów narapowej scenie ostatnich lat. Razem z ogłoszeniem, artysta zapowiedział swój pierwszyoficjalny singiel “Anastazja”, stworzony we współpracy z Tymkiem.

Singiel jest już dostępny we wszystkich serwisach streamingowych.


Sprawdź i kup bilet:
źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: szczyl, tymek