Aktualności

17-05-2021-12:05:58

Lxandra z klimatycznym „Sideways”

Udostępnij! Tweetnij!

Lxandra prezentuje stylowy singiel „Sideways”, który spodoba się wszystkim wielbicielom głębokich wokali oraz tanecznego retro.

Materiały prasowe

„Sideways” to zapowiedź debiutanckiego albumu Lxandry, „Careful What I Dream Of”, którego premiera zaplanowana jest na 11 czerwca.

Stylowy singiel opowiada o dokonywaniu właściwych wyborów oraz by nigdy nie zapominać o swoich potrzebach. Jak mówi Lxandra: – „Sideways” to prawdopodobnie najbardziej radosna piosenka na albumie. Dla mnie opowiada o poczuciu własnej wartości i odpuszczaniu tych rzeczy, które nie są dla ciebie dobre, nawet jeśli nie jest to łatwe.

Lxandra konsekwentnie poszerza grono fanów za sprawą swojego filmowego brzmienia, wyróżniającego się wokalu i inteligentnych kompozycji. Wschodząca gwiazda muzyki niedawno udostępniła klimatyczne wykonanie „Sabotage” w ramach Mahogany Session, które można obejrzeć tu:

„Sideways” i „Sabotage” to najnowsze single zapowiadające debiut artystki. Fani kojarzą doskonale utwory „Who”, „Glide”, „Other People” i utwór tytułowy. Wydana przez Lxandrę EP-ka „Another Lesson Learned” spotkała się z ciepłym przyjęciem w takich mediach jak Refinery29, Notion, Wonderland, The Line of Best Fit i Clash.

Lxandra dorastała na małej wyspie Suomenlinna w Finlandii, uczęszczała do szkoły muzycznej w Helsinkach, a następnie przeprowadziła się do Berlina. To tam rozpoczęła swoją muzyczną karierę. Eklektyczny noir pop nasycony folkiem w postaci takich singli jak „Hush Hush Baby” czy „Dig Deep” spowodował, że na Lxandrę oczy zwrócili tastemakerzy z całego świata.

Debiutancki album Lxandry „Careful What I Dream Of” – premiera 11 czerwca!źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: LXANDRA