Aktualności

21-05-2021-11:04:39

Bleachers nie chce już cierpieć

Udostępnij! Tweetnij!

Singiel jest zapowiedzią trzeciego albumu Bleachers „Take the Sadness Out of Saturday Night”, który ukaże się 30-ego lipca nakładem RCA Records.

Materiały prasowe

Premierze nowego utworu „Stop Making This Hurt” towarzyszy teledysk w reżyserii Carlotty Kohl. Już w przyszłym tygodniu, 26-ego maja, Bleachers wystąpi w The Tonight Show Starring Jimmy Falllon jako pierwszy artysta od ponad roku, który pojawi się w studiu. Tej jesieni Bleachers uda się w dwumiesięczną trasę koncertową po Stanach Zjednoczonych w ramach promocji nowej płyty „Take the Sadness Out of Saturday Night”.

Jak mówi Jack Antonoff, „«Stop Making This Hurt» to rezultat niemożliwości zagrania dla publiki. To linijka, która dzwoniła mi w głowie od lat. Wpadłem w trudne miejsce, a później zacząłem odczuwać wściekłość na depresję – to ten moment, gdy wiesz, że możesz z niej wyjść. Patrzyłem na bliskich mi ludzi i szukałem wszystkich sposobów, aby się nie złamać. «Stop Making This Hurt» coraz głośniej rozbrzmiewało w mojej głowie. Potem wybuchła pandemia. Zebrałem zespół i graliśmy tak, jakbyśmy mieli już nigdy nie zagrać. Wtedy nabrało to innego znaczenia. Znalazłem się w drzwiach następnego etapu mojego życia, a otwarcie ich przywołuje całą ciemność z przeszłości i to, co powstrzymuje cię przed rozwojem. Mógłbym to wyjaśniać przez wiele dni, ale to, co mi naprawdę pozostało, to głos w mojej głowie, krzyczący «Stop Making This Hurt»”.

Stojącą za Bleachers twórczą siłą jest Jack Antonoff – piosenkarz, autor tekstów, muzyk i producent. Aktualna muzyka Bleachers jest kontynuacją dobrze przyjętego przez krytyków drugiego albumu „Gone Now”, który ukazał się 2-ego czerwca 2017 roku. „Stop Making This Hurt” to pierwszy singiel i trzecia zapowiedź nadchodzącego albumu, po wcześniej wydanych utworach „Chinatown” (feat. Bruce Springsteen) i „45”, które pod koniec 2020 roku spotkały się z uznaniem wielu krytyków.

Lista utworów na płycie:

1. 91

2. Chinatown” (feat. Bruce Springsteen)

3. How Dare You Want More

4. Big Life

5. Secret Life

6. Stop Making This Hurt

7. Don't Go Dark

8. 45

9. Strange Behavior

10. What’d I Do with All This Faith?


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: bleachers