Aktualności

03-08-2021-08:22:05

Bleachers żegnają smutki sobotniej nocy

Udostępnij! Tweetnij!

Długo oczekiwany trzeci album Bleachers „Take the Sadness Out of Saturday Night” jest już dostępny! Wydawnictwo promuje najnowszy singiel „Secret Life” we współpracy z Laną Del Rey.

Materiały prasowe

W maju Bleachers zadebiutowali pierwszym singlem z albumu „How Dare You Want More” podczas słynnego występu w programie The Tonight Show Starring Jimmy Falllon jako pierwsi od ponad roku artyści, którzy pojawili się w studiu. Zespół wziął ostatnio udział w projekcie NPR Tiny Desk, który nagrali w wyjątkowym studiu Electric Lady. Tej jesieni Bleachers udadzą się w dwumiesięczną trasę koncertową po Stanach Zjednoczonych w ramach promocji nowej płyty „Take the Sadness Out of Saturday Night”.

Pod koniec 2020 roku Bleachers zaoferowali pierwszy przedsmak nowej muzyki wydaniem „Chinatown” z udziałem Bruce’a Springsteena i „45”. Aktualna muzyka Bleachers jest kontynuacją dobrze przyjętego przez krytyków drugiego albumu „Gone Now”, który ukazał się 2 czerwca 2017 roku. Pierwszy singiel „Don’t Take The Money” trafił na trzecie miejsce w radiu alternatywnym. Przed wydaniem albumu The New York Times nazwał nową muzykę Bleachers „porywającym, afirmującym życie pop-rockiem”. Znani z niesamowitych występów na żywo, Bleachers byli headlinerami kilku festiwali w Ameryce Północnej w ramach trasy koncertowej wspierającej album. Stojącą za Bleachers twórczą siłą jest Jack Antonoff – pięciokrotny zdobywca nagrody Grammy, piosenkarz, autor tekstów, muzyk i producent.

Lista utworów „Take the Sadness Out of Saturday Night”:

1. “91”

2. “Chinatown” (feat. Bruce Springsteen)

3. “How Dare You Want More”

4. “Big Life”

5. “Secret Life” (feat. Lana Del Rey)

6. “Stop Making This Hurt”

7. “Don’t Go Dark”

8. “45”

9. “Strange Behavior”

10. “What’d I Do with All This Faith?”źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: BLEACHERS