Aktualności

24-05-2021-09:25:42

Cudowna Zoe Wees z debiutancką EP-ką „Golden Wings”

Udostępnij! Tweetnij!

Cudowna artystka z Niemiec, Zoe Wees, prezentuje debiutancką EP-kę „Golden Wings”. Wydawnictwo promuje znakomity singiel „Hold Me Like You Used To”, w którym Zoe podkreśla znaczenie doceniania najbliższych nam osób.

Materiały prasowe

Na EP-kę trafiło łącznie 5 utworów, w tym wydane wcześniej single „Control” i „Girls Like Us”, które okazały się wielkimi hitami w Europie i razem przekroczyły już ponad pół miliarda streamów na całym świecie. „Golden Wings” to początek wielkiej kariery Zoe.

Zobacz klip do „Hold Me Like You Used To”: 

Zoe Wees tak opowiada o nowym singlu: - „Hold Me Like You Used To” opowiada o stracie osoby, którą bardzo kochasz i która jest ci bliska. Dedykuję ją mojej prababci, która niedawno zmarła. Była mocną kobietą i najbardziej zabawną osobą, jaką znałam. Wciąż czuję jej niesamowitą energię. Stanowi moją wielką inspirację i wiem, że wciąż gdzieś tu jest.

- Każda piosenka na „Golden Wings” jest autobiograficzna i bardzo wyjątkowa. W pewnym sensie EP-ka powstała jako rodzaj osobistej terapii, a kolejne utwory stanowiły ważną pomoc w radzeniu sobie z problemami psychicznymi. Gdy zmarła prababcia, moja mama powiedziała mi, że ci, którzy odchodzą, czuwają nad nami i mają złote skrzydła. Stąd tytuł EP-ki. Gdy myślę o złotych skrzydłach, od razu mam wizję mojej prababci, która obserwuje mnie z góry.

Zoe Wees – „Golden Wings” – lista utworów:

1. Control

2. Girls Like Us

3. Hold Me Like You Used To

4. Ghost

5. Overthinking

19-letnia wokalistka pochodzi z Hamburga, a jej kariera rozpoczęła się na dobre w 2020 roku. Jej dwa pierwsze single trafiły na amerykańską i niemiecką (między innymi) playlistę Spotify Today’s Top Hits. „Control” ma status złota w Niemczech, Francji, Włoszech, Holandii, Norwegii i Szwecji oraz platyny w Szwajcarii (poczwórnej), Belgii i Austrii. „Girls Like Us” trafiło do Top 10 zestawień iTunes i Apple Music w Europie, a Zoe mogła liczyć na wparcie m.in. „The Guardian”, Zane’a Lowe’a, Jamesa Cordena, „People Magazine”, „Teen Vogue”, „Gal-Dem”, Scotta Millsa & Molly King w BBC Radio 1, Billboard, The Line of Best Fit czy Clash. Oba single trafiły do Spotify’s Global 200. Zoe Wees trafiła na listę Apple’ Next Up Artists for April, idąc w ślady Tate McRae i Holly Humberstone, wystąpiła w programie Jimmy’ego Kimmela oraz została uwzględniona w zestawieniu „Forbes” 30 Under 30 w Europie.


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: zoe wees