Aktualności

25-05-2021-10:53:38

Declan J Donovan rzuca się w ogień

Udostępnij! Tweetnij!

Nowy utwór Declana J Donovana „Into The Fire” jest kontynuacją poruszającej ballady „Before You Let Me Go”, która ukazała się w marcu tego roku.

Materiały prasowe

Declan J Donovan jest jedną z gwiazd, którym udało wedrzeć się do mainstreamu w zeszłym roku. Na ten moment ma ponad trzy miliony słuchaczy na całym świecie. Jego historie o miłości, złamanym sercu oraz o tym, jak to jest być młodym dorosłym w 2021 roku, tworzą niepowtarzalny klimat. „Into The Fire” to kolejny krok naprzód dla Donovana. Nowa ballada łączy jego hipnotyzujący wokal z porywającym podkładem.

„«Into The Fire» jest piosenką o walce o powrót ukochanej osoby, a także o nauce kochania siebie, aby naprawdę móc być dla tej osoby” – mówi o nowym singlu artysta.

Donovan wzbił się na następny poziom, gdy jego utwór „Perfectly Imperfect” z 2020 roku stał się viralowym hitem na Instagramie i TikToku. Przekaz ciałopozytywności (ang. body positivity) pomógł mu dotrzeć do głębi serc i zbudować emocjonalną więź z fanami. Utwór ma łącznie ponad 97 milionów wyświetleń i 35 milionów odtworzeń w Spotify. Przełomowym utworem Donovana był jednak „Fallen So Young”. Wrzucona na SoundCloud piosenka z 2017 roku znalazła miliony słuchaczy na całym świecie. Od tego czasu muzyk nieustannie doskonali swoje pisanie i gromadzi zagorzałych fanów.


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!