Aktualności

28-05-2021-10:35:18

Duet Dynoro i 24kGoldn nie boi się potworów – nowy singiel „Monsters”

Udostępnij! Tweetnij!

Dynoro i 24kGoldn łączą to, co najlepsze w ich twórczości, w nowym utworze „Monsters”.

Materiały prasowe

Dynoro wydał światowy megahit „In My Mind” w 2018 roku. Teraz producent i DJ z Litwy otrzymuje wsparcie kolegi po fachu. Nowy singiel „Monsters” to topowa międzynarodowa współpraca z nikim innym jak amerykańską gwiazdą 24kGoldn („Mood”), która emanuje pozytywnymi wibracjami, energetycznymi rytmami i melodyjnymi bitami trap.

Dzięki współpracy Dynoro i 24kGoldn łączą to, co najlepsze w ich twórczości. W utworze poskładanym z delikatnych gitar, energetycznych rytmów i dziecięcego chóru, 24Goldn swoim charakterystycznym głosem krzyczy do melodyjnego trapu, walcząc z własnymi demonami. Przecież nikt nie powinien bać się potworów, ani pod łóżkiem, ani we własnej głowie – bez względu na to, jak małe lub duże mogą się na początku wydawać.

„To jest to, czego naprawdę nie mogłem się doczekać w tym roku. Minęło trochę czasu od mojego ostatniego wydania, ale uważam, że warto było czekać. Zapomnij o swoich największych lękach, zbierz wszystkie siły i chodźmy razem walczyć z naszymi najstraszniejszymi potworami”, mówi Dynoro, zadowolony ze współpracy z 24kGoldn. Raper odniósł w zeszłym roku sukces z portorykańskim piosenkarzem i autorem tekstów, Iannem Diorem, oraz w punkowo-rapowej współpracy „Mood”, która wywróciła do góry nogami światowe listy przebojów i TikToka.

Był to sukces, któremu Dynoro w niczym nie ustępuje ze swoją dyskografią: w 2018 roku wydał jeden z największych hitów roku „In My Mind”, który jest połączeniem singla Gigi D’Agostino „L’amour toujours” oraz hitu festiwalu Tomorrowland o tym samym tytule (autorstwa Ivana Gougha, Feenixpawla i Georgi Singiel Kaya). Singiel osiągnął numer 1 w Spotify, Apple Music i Shazam w 13 krajach i od tygodni znajdował się na szczycie list przebojów. W Polsce uzyskał status diamentowej płyty. Utwór „In My Mind” był hitem również poza granicami Europy – sprzedał się w ponad 3,7 miliona egzemplarzy na całym świecie i ma ponad miliard odtworzeń na Spotify.

Dzięki „Obsessed”, taneczno-popowej współpracy z norweską piosenkarką Iną Wroldsen, „On & On” u boku brazylijskiego producenta Aloka i jego nowej wersji klasycznego „Hangover” Taio Cruz, Dynoro udowodnił, że jest kimś więcej niż gwiazdą jednego przeboju. Teraz ponownie manifestuje swój status szanowanego artysty dzięki „Monsters” – piosence, która nie tylko wprawia w dobry nastrój, ale i dodaje odwagi.


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: dynoro