Aktualności

26-04-2022-11:31:01

Potężna mieszanka EDM od Dynoro

Udostępnij! Tweetnij!

Co otrzymamy, gromadząc w studiu trzech największe dziś artystów EDM? Hit, które nie tylko nie ma sobie równych, ale i ma niepowtarzalną głębię. „Why Why Why” HVME, Dynoro i Gaudini jest tego dowodem.

Materiały prasowe


Stworzony w Hiszpanii, Litwie, Australii i Holandii „Why Why Why” umiejętnie łączy charakterystyczne brzmienie tanecznego zespołu marzeń pomiędzy future house i popem. Beat i uderzające basy spotykają tu klimatyczne syntezatory i melancholijne wokale – utwór nie tylko pozwala bawić się na parkiecie, ale także niesie ważne przesłanie o miłości do samego siebie i wyznaczaniu kluczowych granic.„«Why Why Why» to optymistyczna taneczno-popowa piosenka o odnalezieniu odwagi, by przezwyciężyć toksyczny związek. Odwagi, by powiedzieć «nie», gdy druga osoba ponownie szuka twojej uwagi, chociaż to ona odeszła”, wyjaśnia przesłanie współpracy Gaudini.

Łącznie mając ponad 3 miliardy streamów, HVME, Dynoro i Gaudini należą do absolutnej topki obecnej sceny tanecznej na międzynarodowym poziomie. Z debiutanckim utworem tanecznym #1 na świecie, nie ma wątpliwości, że HVME zachęca ludzi do rozmowy. Młody i charyzmatyczny hiszpański DJ i producent odniósł spory sukcesy dzięki remiksowi „Goosebumps” Travisa Scotta. Po zebraniu ponad 350 milionów streamów i 21,5 miliona słuchaczy miesięcznie na Spotify, stał się przełomowym artystą 2021 roku i jednym z najczęściej streamowanych hiszpańskich męskich artystów na świecie. Ponadto, właśnie otrzymał nominację do BBMA 2022 za Top Dance/Electronic Track.Litewski DJ i producent z diamentowymi i multiplatynowymi certyfikatami rozpoczął fenomenalną karierę w branży muzycznej w 2018 roku, wydając swój największy hit „In My Mind”, który jest połączeniem singla Gigi D’Agostino „L’amour toujours” oraz hitu festiwalu Tomorrowland o tym samym tytule autorstwa Ivana Gougha, Feenixpawla i Georgi Kaya. Singiel osiągnął 1. Miejsce w Spotify, Apple Music i Shazam w 13 krajach i przez wiele tygodni znajdował się na szczycie list przebojów. W Polsce, Niemczech i Francji uzyskał status diamentowej płyty, a w Austrii, Szwajcarii, Włoszech i Belgii pokrył się platyną. Utwór „In My Mind” był hitem również poza granicami Europy – sprzedał się w ponad 3,7 mln egzemplarzy na całym świecie i ma ponad miliard odtworzeń na Spotify.Gaudini to kolektyw producentów, którzy odnaleźli się dzięki swojej pasji i miłości do muzyki. Skupiają się na tworzeniu muzyki w sposób organiczny, bez ograniczeń oraz formuły. Nie są nowicjuszami – z solowymi projektami i produkcjami dla innych artystów osiągnęli już ponad 600 milionów streamów.


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: dynoro