Aktualności

04-06-2021-10:51:56

Jax Jones otwiera nowy rozdział za sprawą „Feels”

Udostępnij! Tweetnij!

Nominowany do prestiżowych nagród Ivor Novello, BRIT i Grammy producent, DJ oraz multi-instrumentalista Jax Jones prezentuje nowy singiel „Feels”. To zapowiedź EP-ki „Deep Joy”. Będzie to pierwsze wydawnictwo Jaxa w jego nowym labelu, WUGD. Premiera zaplanowana jest na początek lipca.

Materiały prasowe

„Feels” to początek nowego rozdziału w muzycznej karierze Jaxa. Artysta założył własny label WUGD we współpracy z wieloletnim menedżerem Danem Staceyem oraz wytwórnią Polydor Records. W ramach WUGD Jax Jones planuje m.in. uruchomienie programu mentorskiego dla młodych artystów. Producent zachęca do wysyłania demówek na adres demos@wugd.co.uk.

„Feels” to także zapowiedź EP-ki „Deep Joy”. Jax Jones tak opowiada o wydawnictwie: 

Mój nowy materiał będzie najbardziej autentyczny w dotychczasowej karierze. Cieszę się, że mogę wydać go przez mój własny label. Miałem chyba 80 różnych wersji „Feels”, bo chciałem dobrze zacząć nową erę w mojej twórczości. Po „Snacks” czas na „Deep Joy”, czyli opowieść o tym, jak pokonywać przeszkody w drodze do szczęścia. Marzy mi się, by moja muzyka zachęcała ludzi do tańca, ale też do przemyśleń. Pierwszy singiel nazywa się „Feels”, a ja tak się właśnie czuję. Mam nadzieję, że też to poczujecie.

Jax Jones

Jax Jones może pochwalić się miesięczną liczbą słuchaczy w Spotify przekraczającą 11 mln użytkowników. Do tej pory jego cały katalog odnotował ponad 4 miliardy streamów. Jones pracował z takimi artystami jak Mabel, Year & Years, Martin Solveig, RAYE, Stefflon Don, MNEK czy Madison Beer. „Snacks” było najlepiej sprzedającym się albumem dance w Wielkiej Brytanii w 2019.


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: jax jones