Aktualności

10-06-2021-10:06:52

BEZ BITU: Sobel w akustycznej wersji „Kinola”

Udostępnij! Tweetnij!

Sobel w kolejnej odsłonie cyklu BEZ BITU. Fani mogą posłuchać akustycznej wersji „Kinola”, jednego z utworów z platynowego już debiutu Sobla „Pułapka na motyle”.

Materiały prasowe

Debiutancki album Sobla „Pułapka na motyle” pokrył się platyną, a sam artysta otrzymał nominację do Fryderyka 2021 za Fonograficzny Debiut Roku oraz odebrał nagrodę Popkiller 2021 za Odkrycie Roku, przyznaną w głosowaniu publiczności. Sobel nie zwalnia tempa i prezentuje akustyczną wersję „Kinola”, zaaranżowaną przez muzyka Moo Latte w kolejnej odsłonie live sesji BEZ BITU.

BEZ BITU to cykl sesji live zrealizowanych w studio Def Jam Recordings Poland, w których artyści prezentują swoje utwory w minimalistycznej aranżacji. Charakterystyczny, podzielony ekran, oldschoolowe tła fotograficzne, czysty przekaz oraz charyzma artysty w towarzystwie uznanego instrumentalisty to stałe elementy cyklu. Obejrzyj live na YouTube:

Obejrzyj Making Of:

Posłuchaj w serwisach streamingowych:

Sobel, BEZ BITU, Moo Latte - Kinol (BEZ BITU)

Listen to Kinol (BEZ BITU) by Sobel, BEZ BITU, Moo Latte.

więcej

To już druga odsłona live sesji. W poprzedniej mogliśmy usłyszeć przedpremierowo utwór „Moody Interlude” z nadchodzącej płyty „Moody Tapes” autorstwa Hodak/2K. Obejrzyj live na YouTube:


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: sobel