Aktualności

11-06-2021-13:01:20

Ricky Martin i Paloma Mami porywają do tańca w „Qué Rico Fuera”

Udostępnij! Tweetnij!

Pierwszy singiel z wyczekiwanego albumu Ricky’ego Martina z teledyskiem w reżyserii Jessy’ego Terrero już jest!

Materiały prasowe

Światowy artysta i wielokrotny zdobywca nagrody Grammy, Ricky Martin, rozpoczyna 2021 rok nowym tanecznym hitem „Qué Rico Fuera” z udziałem wschodzącej międzynarodowej artystki Palomy Mami. Współpraca Ricky’ego i Palomy nawiązuje do popowego, afro-latynoskiego i miejskiego stylu, jednocześnie zawierając uwodzicielskie teksty, które sprawiają, że „Qué Rico Fuera” jest idealną pozycją na lato.

Utwór został napisany przez Ricky'ego Martina i Palomę Mami wraz z producentami Wissemem Larfaoui, Kevynem Mauricio Cruzem i Juanem Camilo Vargasem. Teledysk, wyreżyserowany przez słynnego Jessy’ego Terrero, został nakręcony podczas całodniowej sesji w południowej Kalifornii.

Jako wielbiciel muzyki Palomy, Ricky skontaktował się z nią w sprawie wspólnej pracy nad nową muzyką. Ze względu na pandemię swoje części nagrali osobno, a następnie spotkali się, aby nakręcić teledysk.

Ricky był zdecydowany przy wyborze Palomy: „Znałem jej muzykę, ponieważ ciągle próbuję odkrywać nowe głosy. Kiedy ta piosenka pojawiła się w moim życiu, od razu o niej pomyślałem. Paloma jest ponadprzeciętnie utalentowaną wojowniczką. Bardzo się cieszę, że mogliśmy razem pracować. Mam nadzieję, że publiczność poczuje się tak dobrze, jak my podczas sesji nagraniowej.”

„Nie mogłam w to uwierzyć, kiedy do mnie zadzwonił. Byłam tak podekscytowana! Każdy zareagowałby w ten sposób, gdyby zorientował się, że ma pracować z kimś tak niesamowicie utalentowanym jak Ricky. Nagrywając tę piosenkę wyszłam ze swojej strefy komfortu, napisałam trochę bardziej seksowny tekst niż to, do czego jestem przyzwyczajona, i bardzo mi się to spodobało. Moi fani będą ze mnie dumni. Chile, moja rodzina i ja jesteśmy naprawdę szczęśliwi” – mówi Paloma.

„Qué Rico Fuera” to pierwszy singiel z „Play”, długo oczekiwanego albumu Ricky’ego. Utwór będzie częścią repertuaru jego nadchodzącej trasy po Ameryce Północnej, która rozpocznie się 25 września wraz z Enrique Iglesiasem i gościem specjalnym Sebastiánem Yatrą.źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!