Aktualności

15-06-2021-10:48:00

Polo G wydaje nowy album „Hall of Fame”

Udostępnij! Tweetnij!

Młody „RAPSTAR” powraca! Nicki Minaj, Lil Wayne i Roddy Rich to tylko niektóre z nazwisk na nowym albumie rapera.

Materiały prasowe

Polo G, zdobywca wielu platynowych hitów, właśnie wydał swój długo wyczekiwany album „Hall of Fame”, na którym znalazła się cała plejada gwiazd: Nicki Minaj, Lil Wayne, Roddy Ricch, Pop Smoke, DaBaby, Rod Wave, Young Thug, G Herbo, Lil Durk, The Kid Laroi i Fivio Foreign. 20-ścieżkowy album przedstawia również Scoreya, pierwszego artystę Capalot/ODA Records Polo, w utworze „Broken Guitars”.

Na płycie „Hall of Fame” usłyszeć możemy historyczny już singiel Polo G, „RAPSTAR”, który uplasował go na szczycie listy Billboard Hot 100. „RAPSTAR” to dopiero dwudziesta druga piosenka w historii, jaka utrzymała się na pierwszym miejscu w drugim tygodniu, co czyni go jedynym takim męskim debiutem. Utwór zgromadził do tej pory łącznie ponad 400 milionów odtworzeń oraz wyświetleń teledysku.

Polo tak mówi o nowym krążku: „Chciałem upewnić się, że mogę pokazać swoją różnorodność jako artysta, naprawdę unieść brzmienie, aby ludzie usłyszeli coś, czego nigdy wcześniej nie robiłem. Nie mam w zwyczaju zawierać współpracy, ale tym razem spróbowałem i stworzyłem kilka mocnych utworów ze wszystkimi moimi ulubionymi artystami oraz przyszłymi sławami”.

Koniecznie zobaczcie teledysk do „No Return” (reż. Mooch) z udziałem The Kid Laroi i Lil Durk!

Od czasu premiery w maju 2020 roku, uznany przez krytyków album „THE GOAT” zdobył ponad 3 miliardy odsłuchań oraz 10 złotych i platynowych certyfikatów w USA. Był także stałym bywalcem list przebojów i wylądował na wielu listach najlepszych albumów ubiegłego roku. Artysta został nazwany między innymi jedną z najjaśniejszych nowych gwiazd hip-hopu przez XXL Freshman Class 2020 roku.

Lista utworów „Hall of Fame”:

1. Painting Pictures

2. RAPSTAR

3. No Return (feat. Kid Laroi & Lil Durk)

4. Toxic

5. Epidemic

6. GANG GANG (feat. Lil Wayne)

7. Boom

8. Black Hearted

9. Broken Guitars (feat. Scorey)

10. GNF (OKOKOK)

11. Go Part 1 (feat. G Herbo)

12. Heart of a Giant (feat. Rod Wave)

13. Zooted Freestyle

14. Party Lyfe (feat. DaBaby)

15. Losses (feat. Young Thug)

16. So Real

17. Fame & Riches (feat. Roddy Ricch)

18. For the Love of New York (feat. Nicki Minaj)

19. Clueless (feat. Pop Smoke & Fivio Foreign)

20. Bloody Canvas


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: polo g