Aktualności

16-06-2021-10:16:32

Letni wypad na miasto? Tylko z nowym singlem Michała Szczygła w tle!

Udostępnij! Tweetnij!

„Noga na gaz” to tytuł najnowszego singla Michała Szczygła. Utwór promuje debiutancki album „Tak jak chcę”, którego premiera już w piątek, 18 czerwca.

Materiały prasowe

Jest upalny letni dzień, żar leje się z nieba, zegar odlicza kolejne minuty do 17:00 a Wy nie macie pomysłu, jak spędzić popołudnie? Mamy dla Was prostą i przyjemną propozycję. Wychodzicie z pracy, wyłączacie telefon, wskakujecie do auta i razem z bliską osobą jedziecie przed siebie. Jest jeden warunek. Aby poczuć 100% satysfakcji z nieplanowanej podróży, w Waszych głośnikach musi pojawić się najnowszy singiel Michała Szczygła zatytułowany „Noga na gaz”. Gwarantujemy, że przy tej piosence będzie to niezapomniany wypad!

Michał Szczygieł, beM8s - Noga Na Gaz

Listen to Noga Na Gaz by Michał Szczygieł, beM8s.

więcej

Tytułu nie należy traktować w pełni dosłownie – kawałek spodoba się także niezmotoryzowanym oraz wielbicielom innych środków transportu: pociągów, rowerów, tramwajów, żaglówek oraz deskorolek.

Utwór znajdzie się na debiutanckim albumie „Tak jak chcę”, który swoją premierę będzie miał już w najbliższy piątek. Tego samego dnia światło dzienne ujrzy również teledysk do „Nogi na gaz”.

Michał Szczygieł

Listen to content by Michał Szczygieł.

więcej


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!