Aktualności

18-06-2021-09:49:58

Najlepsza płyta na upalny weekend? Posłuchajcie debiutu Michała Szczygła!

Udostępnij! Tweetnij!

„Tak jak chcę” to z pewnością najgorętsza premiera tego weekendu, a może nawet całych wakacji? Przekonajcie się sami! Album od dziś dostępny w sklepach oraz w serwisach streamingowych!

foto: Dagmara Szewczuk Universal Music

POSŁUCHAJ ALBUMU

Dzień premiery albumu to również dzień premiery teledysku do najnowszego singla zatytułowanego „Noga na gaz”. Letni banger, którego nie sposób słuchać przy zamkniętych oknach podczas wycieczki autem za miasto, wymaga wyjątkowej oprawy wizualnej. Usiądźcie wygodnie i oddajcie się chwili przyjemności (ZOBACZ KLIP). Teledysk wyreżyserowali barvinsky i Maria Seweryn. Za produkcję klipu oraz produkcję utworu „Noga na gaz” odpowiedzialna jest ekipa beM8s

Już 22 czerwca o godzinie 20:00 na Facebooku Empik.com oraz Michała Szczygła odbędzie się spotkanie online, podczas którego artysta opowie o albumie i odpowie na pytania fanów.

Na album „Tak jak chcę” trafiło 11 utworów przepełnionych lekkością, szczerością i pewnego rodzaju nostalgią. Szczygieł serwuje słuchaczom nowoczesny pop, będący mieszanką różnych stylów: od dynamicznych, tanecznych hitów o klubowym rodowodzie, przez bujające produkcje z elementami urban, aż po ballady oparte na gitarowych brzmieniach. Całości dopełniają chwytliwe melodie oraz unikalny głos Michała - z jego mocą, wrażliwością i swobodą interpretacji. Podobnego wydawnictwa na polskim rynku można szukać ze świecą.

Michał Szczygieł dojrzewa jako artysta, a każdy kolejny etap jest dla niego zarówno świetną zabawą, jak i nauką. Zawartość krążka udowadnia, że jest świadom swoich muzycznych poczynań i doskonale wie, jak powinna brzmieć współczesna muzyka rozrywkowa. W osiągnięciu zamierzonego celu pomogły mu m.in. dwa niezawodne duety producenckie: Hotel Torino (Dominic Buczkowski-Wojtaszek & Patryk Kumór) i Undersealevel Music (Szymon Frąckowiak & Jakub Laszuk).

Tracklista:

1. Tak jak chcę
2. Nie ma co płakać
3. Spontan
4. Jakby co
5. Więcej
6. Noga na gaz
7. Nic tu po mnie
8. Nie mamy nic
9. To będzie dobry dzień
10. Dłonie feat. Zalia
11. Spontan akustycznie (Bonus Track)

Kredyty video:

Produkcja: beM8s Family

Scenariusz - Maria Seweryn, barvinsky

Reżyseria: barvinsky, Maria Seweryn

DoP - Michał Wojtasik

Montaż - barvinsky

Konsultacja montażowa - Zuzia Grabowska

Kolor - Roman Savchenko

Scenografia - Maria Seweryn

Kostiumy - Ola Dłutowska

As. Operatora - Joanna Rój, Antoni Woodley

Kier. Produkcji - Weronika Ososko, Tomasz Blumental

As. Produkcji - Wojtek Zajgner

Make up - Agata Stefaniak

Fotosy - Zuzia Grabowska

Pomoc na planie: Damian Skoczyk

Producent kreatywny - barvinsky

Wystąpili - Wiktoria Supryn, Michał Szczygieł


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!