Aktualności

18-06-2021-13:58:30

Zatańcz z Sylvią Novak do jej nowego, wakacyjnego singla!

Udostępnij! Tweetnij!

Sylvia Novak prezentuje kolejny singiel. „tańcz ze mną” to muzyczna propozycja od Sylvii Novak na zbliżające się wielkimi krokami lato…

Materiały prasowe

Utwór „tańcz ze mną” to muzyczny flirt wokalistki z bardziej house’owym, chillowym brzmieniem. Nad numerem Sylvia pracowała tym razem z Piotrem Gozdkiem oraz Tomaszem Kulikiem. Do singla został nagrany teledysk podczas weekendu spędzonego we Włoszech. W kadrach zobaczymy piękne miejsca, takie jak Positano, Sorrento, Capri czy Neapol.

Chciałam stworzyć utwór idealny na wakacje, który będzie nastrajał pozytywnie, dzięki któremu każdy słuchacz zapomni o troskach dnia codziennego, będzie „bawił się ze mną” i poczuje wakacyjny vibe. – mówi Sylvia.

Muzyka w życiu Sylvii jest niemalże wpisana w jej DNA. Swoją wokalną przygodę rozpoczynała mając 4 lata - śpiewając ukochanemu dziadkowi Stanisławowi, który w latach powojennych miał swój zespół. Rodzice Sylvii poznali się na studiach muzycznych i od tamtej pory muzyka jest nieodłącznym elementem życia ich rodziny. Sylvia sama zabiegała, by rozwijać się muzycznie, czego efektem były liczne zwycięstwa na dziecięcych festiwalach. Ukończyła także I stopień szkoły muzycznej w klasie fortepianu.

Sylvia posiada nietuzinkowy rodzaj głosu – kontralt, który jest niskim, kobiecym głosem, ale z ogromną skalą. W ostatnich latach rozwijała swój talent wokalny m.in. pod okiem Elżbiety Zapendowskiej, która powiedziała o Sylvii:

„Masz coś magicznego w oczach i głosie, ciebie dziewczyno się zapamiętuje!”

Szeroka publiczność może kojarzyć Sylvię także z filmów i seriali, tj. Barwy szczęścia, Pętla, Bad Boy, Ślad czy Na Wspólnej.


źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!