Aktualności

23-07-2021-09:21:17

Nowy, refleksyjny singiel od Sylvii Novak już jest!

Udostępnij! Tweetnij!

„nieobojętny” to kolejna niespodzianka od wokalistki na lato.

Materiały prasowe

Po osadzonym w brzmieniach tropical house singlu „tańcz ze mną” - Sylvia Novak prezentuje swoją kolejną, tym razem bardziej alternatywną, odsłonę! Nowy numer pt. „nieobojętny” powstał z Magdaleną Wójcik oraz producentem sedguy.

„nieobojętny” to osobista historia o tym jak miłość i wsparcie bliskiej osoby pomaga przechodzić przez to, co trudne. – mówi artystka.

Lyric video do singla zostało zarejestrowane na jednej z bardziej urokliwych plaż Lefkady (Grecja) – Agiofili Beach. Podróże oraz inne kultury w twórczości Sylvii odgrywają ważną rolę. Jej piosenka „wolna jak” powstała w oparciu o pewną portugalską sentencję, a teledysk do wspomnianego „tańcz ze mną” został nagrany podczas weekendu spędzonego we Włoszech.

Muzyka w życiu Sylvii jest niemalże wpisana w jej DNA. Swoją wokalną przygodę rozpoczynała mając 4 lata - śpiewając ukochanemu dziadkowi Stanisławowi, który w latach powojennych miał swój zespół. Rodzice Sylvii poznali się na studiach muzycznych i od tamtej pory muzyka jest nieodłącznym elementem życia ich rodziny. Sylvia sama zabiegała, by rozwijać się muzycznie, czego efektem były liczne zwycięstwa na dziecięcych festiwalach. Ukończyła także I stopień szkoły muzycznej w klasie fortepianu.


źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!