Aktualności

09-07-2021-10:07:42

Genialna kolaboracja The Kid LAROI i Justina Biebera

Udostępnij! Tweetnij!

Po wielkim sukcesie singla „Without You” The Kid LAROI. powraca ze zdwojoną siła i wsparciem ze strony Justina Biebera. Dziś światowa premiera „Stay”.

Materiały prasowe

Nowemu utworowi towarzyszy teledysk, w którym zobaczymy obu artystów złapanych w malowniczym bezruchu przez Colina Tilleya. Rok po odniesieniu znaczących sukcesów z hitem „Without You”, a także debiutanckim mixtapem „F*CK LOVE (SAVAGE)”, The Kid LAROI przygotowuje się do trzeciego i ostatniego rozdziału „F*CK LOVE (OVER YOU)”, który ukaże się tego lata.

The Kid LAROI wywołał falę zachwytów swoją składanką „F*CK LOVE” w wieku zaledwie siedemnastu lat. Wokalista niedawno podjął współpracę z SB Projects, do której należą także Justin Bieber, Ariana Grande i inni znani artyśc. Artysta jest na dobrej drodze, aby stać się jednym z najbardziej rozpoznawalnych nazwisk na świecie.

Justin Bieber jest jednym z największych artystów na świecie z ponad 75 miliardami streamów i ponad 70 milionami albumów sprzedanych na całym świecie. Hit „Peaches” z najnowszego albumu Justina zadebiutował na 1. miejscach list przebojów i zdobył ponad 1,5 miliarda odtworzeń na całym świecie. Płyta „Justice” osiągnęła najwyższą lokatę w serwisach streamingowych w 117 krajach na całym świecie i do tej pory zgromadziła ponad 6 miliardów odtworzeń. Bieber jest artystą nr 1 na YouTube z ponad 60 milionami subskrybentów, a także na Spotify z ponad 75 milionami słuchaczy miesięcznie.


źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: