Aktualności

27-07-2021-09:04:55

The Kid LAROI. żegna się z miłością

Udostępnij! Tweetnij!

Jedna z najjaśniej świecących gwiazd tego roku, The Kid LAROI., prezentuje trzeci i ostatni rozdział mixtape’u „F*CK LOVE (OVER YOU)”!

Materiały prasowe

Prawie rok po wydaniu pierwszej części „F*CK LOVE”, po której wkrótce pojawiła się „F*CK LOVE (SAVAGE)” (znana ze złotego hitu w Polsce „Without You” i debiutu na 3. miejscu listy Billboard), The Kid LAROI. kończy „F*CK LOVE” ostatnim rozdziałem „(OVER YOU)”. Składanka zawiera niedawno wydany singiel „Stay” z Justinem Bieberem, który od razu trafił na listę najmocniejszych singli oraz 7 nowych utworów, w tym współpracę z przyjaciółmi i rówieśnikami, takimi jak Polo G, Stunna Gambino, Lil Durk, G Herbo i Mustard. Singlowi „Not Sober” towarzyszy wyreżyserowany przez Steve’a Cannona klip z udziałem Stunna Gambino i Polo G.

Pochodzący z Australii i mieszkający w Los Angeles The Kid LAROI. ma za sobą udany rok, napędzany podwójnym platynowym hitem „Without You”. Po licznych debiutach telewizyjnych LAROI jest na dobrej drodze, aby stać się jednym z najbardziej rozpoznawalnych nazwisk na świecie. Odnoszące się do miłości, straty i wszystkim, co pomiędzy, nowe wydanie jest wypełnione crossoverami naginającymi gatunki muzyczne.

Więcej o The Kid LAROI. przeczytacie w Spotlight!


źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: KID LAROI.