Aktualności

12-07-2021-11:32:49

Halsey zapowiada czwarty album studyjny

Udostępnij! Tweetnij!

Halsey ogłosiła premierę czwartego albumu studyjnego. Krążek nosi tytuł „If I Can’t Have Love, I Want Power” i ukaże się 27 sierpnia 2021.  

foto: Lucas Garrido

Za produkcję odpowiadają Trent Reznor i Atticus Ross. Artystka w widowiskowy sposób odsłoniła okładkę płyty – w The Metropolitan Museum of Art.

Film z ujawnienia okładki można zobaczyć tutaj: 

Halsey napisała wszystkie piosenki na „If I Can’t Have Love, I Want Power”. Artystka do pracy nad albumem zaprosiła Trenta Reznora i Atticusa Rossa, uznanych nie tylko dzięki Nine Inch Nails, ale także jako kompozytorzy nagradzanych Oscarem, Złotym Globem czy Grammy ścieżek dźwiękowych do filmów i seriali.

Halsey ma na koncie ponad 150 mln sprzedanych singli na całym świecie. Jej ostatni album, wydany w 2020 „Manic”, zadebiutował na szczycie Billboard’s Top Current Albums chart. Był to także pierwszy album z 2020, który uzyskał status platyny w USA i wielu innych krajach na świecie.

Halsey z powodzeniem sprawdza się nie tylko jako wokalistka i kompozytorka, ale też realizuje się w innych dziedzinach sztuki. W 2020 wydała książkę „I Would Leave Me If I Could: A Collection of Poetry”, która zadebiutowała na liście bestsellerów „The New York Times”. Artystka ma na koncie pond 20 nagród, w tym AMA, MTV, VMA, GLAAD, Songwriters Hall of Fame’s Hal David Starlight Award i CMT Music Award. Niedawno otworzyła własną linię kosmetyków about-face. Aktywnie działa na rzecz środowiska LGBTQ, praw kobiet, młodzieży i osób z problemami psychicznymi.


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: halsey